Tussenwoning te koop: Agnes Printhagenstraat 28, Geleen
KopenSittard-GeleenTussenwoningenAgnes Printhagenstraat 28

Agnes Printhagenstraat 28

Geleen-Centrum, Sittard-Geleen

€ 345.000
Buurt Geleen-Centrum, GeleenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 185m²
16% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 123m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Geleen

Deze tussenwoning aan de Agnes Printhagenstraat 28 ademt de sfeer van 1930, met royale ruimte en een flinke tuin. Met 185 m² woonoppervlak en een perceel van 197 m² is het een woning waar je echt kunt leven. De vraagprijs van €345.000 is marktconform voor een tussenwoningen in Sittard-Geleen van dit formaat.

De buurt Geleen-Centrum

Geleen-Centrum is een levendige wijk met een mix van winkels, horeca en voorzieningen. De buurt telt ruim 4300 inwoners, met een bovengemiddeld aantal eenpersoonshuishoudens. Het is een plek waar veel te doen is, maar ook rustig genoeg om te wonen. De buurt Geleen-Centrum heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Albert Heijn om de hoek (123 meter). Voor de kinderen is Basisschool Sterrenrijk op 280 meter lopen. Ook de Lidl en nog een Albert Heijn zijn op loopafstand. De gemeente Sittard-Geleen biedt daarnaast voldoende scholen en opvang in de buurt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 345.000
Prijs per m²€ 1.865
Woonoppervlakte185m²
Perceeloppervlakte197m²
Bouwjaar1930
EnergielabelD
BuurtGeleen-Centrum
WijkGeleen
GemeenteSittard-Geleen

Locatie

Agnes Printhagenstraat 28, Geleen

Buurt statistieken

Gegevens uit Geleen-Centrum

Inwoners4.315
Mannen50%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Geleen-Centrum

Woningvoorraad2.491
Gem. WOZ-waarde€ 196.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen58%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Albert Heijn
Rijksweg Zuid 2
123m
Lidl
Annastraat 7
333m
Albert Heijn
Markt 101A
346m

Scholen

34 binnen 5 km

Basisschool Sterrenrijk
Basisonderwijs · 192 leerlingen
280m
OBS de Duizendpoot Zuid
Basisonderwijs · 137 leerlingen
681m
School voor Speciaal Basisonderwijs de Diamant
Speciaal onderwijs · 133 leerlingen
697m

Veelgestelde vragen

Over Agnes Printhagenstraat 28, Geleen

Welk energielabel heeft Agnes Printhagenstraat 28?

De woning aan Agnes Printhagenstraat 28 in Geleen heeft energielabel D.

Is €345.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €345.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €316.065 in de buurt, maar wel boven de mediaan van €350.000. De woning is met 185 m² groter dan gemiddeld (159 m²), dus de prijs per m² is relatief gunstig. Het energielabel D is gemiddeld voor de buurt, waar 71,4% van de woningen label D of lager heeft.

Hoe is de buurt Geleen-Centrum om in te wonen?

Geleen-Centrum is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er zijn winkels, restaurants en een treinstation op 1,2 km. De buurt heeft een mix van leeftijden, met veel eenpersoonshuishoudens. Het aantal misdrijven is 360, wat relatief hoog is, maar de buurt wordt als levendig ervaren.