Twee-onder-één-kap te koop: Venusstraat 5, Geleen

Venusstraat 5

Geleen-Centrum, Sittard-Geleen

€ 499.000
Buurt Geleen-Centrum, GeleenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 186m²
17% groter dan gemiddeld in de buurt
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in het centrum van Geleen

Deze hoekwoning uit 1948 heeft een flinke oppervlakte van 186 m² en staat op een ruim perceel van 705 m². Het energielabel E betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €499.000 zit deze woning aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Sittard-Geleen.

De buurt Geleen-Centrum

De woning ligt in de buurt Geleen-Centrum, een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt ruim 4300 inwoners, waarvan een groot deel alleenstaand is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, op zeven minuten lopen, of Lidl, op tien minuten lopen. Basisschool Sterrenrijk zit om de hoek, op acht minuten lopen. Ook het voortgezet onderwijs is dichtbij: Graaf Huyn College op dertien minuten lopen. De gemeente Sittard-Geleen biedt verder ruime park- en recreatiemogelijkheden.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lassoo Makelaars & Taxateurs op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.000
Prijs per m²€ 2.683
Woonoppervlakte186m²
Perceeloppervlakte705m²
Bouwjaar1948
EnergielabelE
BuurtGeleen-Centrum
WijkGeleen
GemeenteSittard-Geleen

Locatie

Venusstraat 5, Geleen

Buurt statistieken

Gegevens uit Geleen-Centrum

Inwoners4.315
Mannen50%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Geleen-Centrum

Woningvoorraad2.491
Gem. WOZ-waarde€ 196.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen58%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Albert Heijn
Rijksweg Zuid 2
781m
Lidl
Annastraat 7
879m
Albert Heijn
Markt 101A
1056m

Scholen

28 binnen 5 km

Basisschool Sterrenrijk
Basisonderwijs · 192 leerlingen
638m
OBS de Duizendpoot Zuid
Basisonderwijs · 137 leerlingen
973m
Graaf Huyn College
Voortgezet onderwijs · 1316 leerlingen
1094m

Veelgestelde vragen

Over Venusstraat 5, Geleen

Welk energielabel heeft Venusstraat 5?

De woning aan Venusstraat 5 in Geleen heeft energielabel E.

Is de vraagprijs van €499.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 36% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€366.154). De woning is met 186 m² en een perceel van 705 m² wel bovengemiddeld groot. In de buurt zijn 13 koopwoningen beschikbaar, met prijzen van €159.000 tot €695.000. De gemiddelde prijs per m² is €2.637, terwijl deze woning uitkomt op €2.683 per m².

Wat betekent energielabel E voor de maandlasten?

Energielabel E duidt op een matige isolatie, wat kan leiden tot hogere energiekosten. In de buurt heeft 71,4% van de woningen een label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 1,2 km afstand, ongeveer vijftien minuten lopen. De buurt is stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 2101, wat betekent dat voorzieningen dichtbij zijn. De woning ligt in Geleen-Centrum, met winkels en scholen op loopafstand.