Tussenwoning te koop: Albatros 12, Nieuwegein
Verkocht onder voorbehoud
KopenNieuwegeinTussenwoningenAlbatros 12

Albatros 12

Doorslag-Zuidwest, Nieuwegein

€ 450.000
Buurt Doorslag-Zuidwest, NieuwegeinBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 207m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning met energielabel A+

Deze tussenwoning aan de Albatros 12 in Nieuwegein valt op door zijn ruime opzet en uitstekende energieprestatie. Met een woonoppervlak van 107 m² is hij aanzienlijk groter dan veel andere woningen in de buurt. Het energielabel A+ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De woning is gebouwd in 1979 en heeft een perceel van 113 m². De vraagprijs van €450.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar de extra ruimte en het zuinige label maken het marktconform. Bekijk ook andere tussenwoningen in Nieuwegein.

De buurt Doorslag-Zuidwest

Doorslag-Zuidwest is een rustige, groene buurt in Nieuwegein. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,4. Een bewoner zegt: "Warm en fijn, over het algemeen gewoon een fijne en gezellige uitstraling." Een ander noemt het "een veilige en gezellige wijk" met ruim opgezette straten en buurtevenementen. Wel wordt gemist dat er weinig te doen is in Nieuwegein zelf. De buurt telt veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Meer weten? Lees over de buurt Doorslag-Zuidwest.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Lidl, op twee straten afstand. Ook Albert Heijn en Dirk zijn op loopafstand. Basisschool De Trompetvogel zit naast de deur, en het Anna van Rijn College (havo/vwo) is ook vlakbij. Het park of plantsoen is om de hoek. De gemeente Nieuwegein biedt verder voldoende voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Keizer makelaars Nieuwegein op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 450.000
Prijs per m²€ 4.206
Woonoppervlakte107m²
Perceeloppervlakte113m²
Bouwjaar1979
EnergielabelA+
BuurtDoorslag-Zuidwest
WijkDoorslag
GemeenteNieuwegein

Locatie

Albatros 12, Nieuwegein

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

8.3
Danielle
13-07-2024
Warm en fijn

Ik merk dat onze buurt best wel warm is, ovee het algemeen gewoon een fijne en gezellige uitstraling. Wel mis ik dingen om te doen, je kan bijna niets doen in Nieuwegein behalve naar de stad gaan, waar zijn de bioscopen, barretjes etc.

5.5
Kayne
30-06-2024
Beetje saai

Beste buurt weinig te doen

8.5
Augustine
25-11-2023
De doorslag: een veilige en gezellige wijk in Nieuwegein

De mensen die hier wonen zijn voornamelijk aardig en gezellig. Er worden vaak evenementen georganiseerd bij het buurtplein, waarbij de mensen uit de buurt graag in deelnemen. De straten zijn veilig en alle straten en winkels zijn erg goed bereikbaar. Ook zijn de straten erg ruim. De buurt zou wel wat meer groen kunnen gebruiken, maar met het prachtige Parkhout is de doorslag al aardig op weg.

Buurt statistieken

Gegevens uit Doorslag-Zuidwest

Inwoners2.300
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Doorslag-Zuidwest

Woningvoorraad1.002
Gem. WOZ-waarde€ 371.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Lidl
Kauwenhof 1
207m
Albert Heijn
Passage 65
907m
Dirk
Markt 54
936m

Scholen

40 binnen 5 km

Anna van Rijn College - havo/vwo
Voortgezet onderwijs · 733 leerlingen
57m
Anna van Rijn College - mavo
Voortgezet onderwijs · 373 leerlingen
78m
De Trompetvogel
Basisonderwijs · 295 leerlingen
99m

Veelgestelde vragen

Over Albatros 12, Nieuwegein

Welk energielabel heeft Albatros 12?

De woning aan Albatros 12 in Nieuwegein heeft energielabel A+.

Is €450.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €450.000 ligt boven het gemiddelde van €325.000 voor koopwoningen in de buurt, maar deze woning is met 107 m² ook flink groter dan het gemiddelde van 64 m². De prijs per m² is ongeveer €4.206, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €5.078 per m². Verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €401.173 weg, dus de prijs is aan de hoge kant, maar gezien de extra ruimte en het energielabel A+ niet onrealistisch.

Hoe zuinig is energielabel A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Het betekent dat de woning goed geïsoleerd is en je relatief lage energiekosten kunt verwachten. In de buurt heeft 100% van het koopaanbod label A, maar geen enkele woning heeft label A+, deze woning steekt er dus positief bovenuit.

Wat is er te doen in de buurt?

Bewoners geven aan dat de buurt rustig en gezellig is, maar dat er weinig uitgaansmogelijkheden zijn in Nieuwegein zelf. Wel worden er regelmatig evenementen georganiseerd bij het buurtplein. Voor winkels en dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl om de hoek en Albert Heijn op loopafstand.

Hoe veilig is Doorslag-Zuidwest?

De buurt wordt door bewoners als veilig ervaren. In de CBS-data over 2022 staan 58 misdrijven geregistreerd voor de hele buurt, wat neerkomt op ongeveer 2,5 per 100 inwoners, een gemiddeld aantal.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Trompetvogel zit op 99 meter, en het Anna van Rijn College (havo/vwo en mavo) is op 57 meter. Ook zijn er andere basisscholen en voortgezet onderwijs binnen een kilometer.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 9,2 km afstand, dus dat is niet vlakbij. Voor busverbindingen zijn geen specifieke gegevens beschikbaar, maar de buurt is goed bereikbaar met de auto.