Tussenwoning te koop: Aletta Jacobsstraat 26, Weert
KopenWeertTussenwoningenAletta Jacobsstraat 26

Aletta Jacobsstraat 26

Leuken, Weert

€ 469.000
Buurt Leuken, WeertBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 131m²
131m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Aletta Jacobsstraat in Weert is een prettig verrassend aanbod. Met een woonoppervlak van 131 m² en een perceel van 204 m² biedt het meer ruimte dan je op het eerste gezicht zou denken. De woning uit 2009 heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €469.000 ligt 16% onder het buurtgemiddelde van €556.000, wat deze woning scherp geprijsd maakt in vergelijking met andere tussenwoningen in Weert.

Leuken: een rustige, groene wijk

De woning staat in de buurt Leuken, een wijk die door één bewoner wordt omschreven als 'mooie buurt met veel natuur'. Op basis van deze beoordeling krijgt de buurt een 7,4. Het is een overwegend eengezinswijk (96% eengezinswoningen) met veel koopwoningen (78%). De bevolking is gemengd: veel gezinnen met kinderen, maar ook een aanzienlijk deel 45-plussers. De buurt Leuken heeft een gematigde stedelijkheid (3 op een schaal van 5), met een omgevingsadressendichtheid van 1065 adressen per km².

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, die om de hoek ligt. Ook Jan Linders en SPAR express zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar IKC Leuken, een basisschool op vijf minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs zijn er scholen zoals Het Kwadrant en SGM Philips van Horne, beide op ongeveer een kwartier lopen. De gemeente Weert biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park of plantsoen op loopafstand.

Aanbod via meerdere kanalen

De woning wordt op het moment van schrijven aangeboden via Dwars Makelaars | Qualis, Funda en de eigen site van Dwars Makelaars. Het is dus via meerdere kanalen te vinden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 469.000
Prijs per m²€ 3.580
Woonoppervlakte131m²
Perceeloppervlakte204m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtLeuken
WijkLeuken
GemeenteWeert

Locatie

Aletta Jacobsstraat 26, Weert

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.4
Sarah beunen
05-04-2025
Mooie buurt

Het is een mooie buurt met veel natuur maar het kan altijd verbeteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Leuken

Inwoners4.085
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Leuken

Woningvoorraad1.687
Gem. WOZ-waarde€ 325.000
Koopwoningen78%
Huurwoningen22%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Sint Jobplein 20
858m
Jan Linders
Roermondseweg 30
1659m
SPAR express
Graafschap Hornelaan 34
1673m

Scholen

28 binnen 5 km

IKC Leuken
Basisonderwijs · 471 leerlingen
471m
Het Kwadrant Techniekopleiding
Voortgezet onderwijs · 63 leerlingen
1010m
Het Kwadrant School voor VMBO basis en kader
Voortgezet onderwijs · 559 leerlingen
1037m

Veelgestelde vragen

Over Aletta Jacobsstraat 26, Weert

Welk energielabel heeft Aletta Jacobsstraat 26?

De woning aan Aletta Jacobsstraat 26 in Weert heeft energielabel A.

Is €469.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €469.000 ligt 16% onder het gemiddelde van €556.000 in de buurt. De mediaanprijs in Leuken is €462.000, dus de prijs is marktconform. Wel is het woonoppervlak (131 m²) kleiner dan het buurtgemiddelde van 186 m², wat de lagere prijs verklaart.

Hoe is de buurt Leuken om in te wonen?

Leuken is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Een bewoner noemt het een 'mooie buurt met veel natuur'. De wijk heeft een gematigde stedelijkheid en is geschikt voor gezinnen, maar ook voor ouderen. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een park op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 14,3% van de woningen label A, dus dit is bovengemiddeld zuinig.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Weert ligt op 2,8 km afstand, ongeveer 35 minuten lopen of 10 minuten fietsen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je basisschool IKC Leuken (471 m) en diverse scholen voor voortgezet onderwijs, zoals Het Kwadrant (1 km) en SGM Philips van Horne (1,4 km).

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 102 misdrijven geregistreerd. Het aantal inwoners is 4085, dus het aantal misdrijven per inwoner is relatief laag. De buurt wordt als veilig ervaren.

Dwars Makelaars | Qualis
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 3 bronnen