Tussenwoning te koop: Alladinstraat 8, Druten
KopenDrutenTussenwoningenAlladinstraat 8

Alladinstraat 8

Boldershof, Druten

€ 548.000
Buurt Boldershof, DrutenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 177m²
177m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Boldershof

Deze tussenwoning aan de Alladinstraat in Druten ademt rust en ruimte. Met 177 m² woonoppervlak en een perceel van 233 m² is het een flinke woning, gebouwd in 2005 en voorzien van energielabel B. De prijs van €548.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Kijk ook eens naar andere tussenwoningen in Druten.

Boldershof: groen en betrokken

De buurt Boldershof is een rustige, groene wijk waar bewoners omkijken naar elkaar. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Het is een rustige buurt, waar veel groen is. Mensen zijn heel zorgzaam over elkaar, zo let iedereen mee op de kinderen die buitenspelen." De buurt ligt aan de dijk, met volop wandelplekken. Het is een fijne plek voor gezinnen, want er wonen relatief veel huishoudens met kinderen. Meer weten over de buurt Boldershof?

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS (om de hoek, 827 m) of de Jumbo (twee straten verder, 846 m). Ook de Aldi is dichtbij. Basisschool de Kubus (881 m) en Pax Klepperheide (1260 m) voor voortgezet onderwijs zijn op loopafstand. Het centrum van Druten is op fietsafstand, en voor uitgebreidere winkels ben je met de auto in 25 minuten in de stad. De gemeente Druten biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via MVS Janssen Garantiemakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 548.000
Prijs per m²€ 3.096
Woonoppervlakte177m²
Perceeloppervlakte233m²
Bouwjaar2005
EnergielabelB
BuurtBoldershof
WijkDruten
GemeenteDruten

Locatie

Alladinstraat 8, Druten

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Myrthe
26-06-2024
Het is een rustige buurt

Het is een rustige buurt, waar veel groen is. Mensen zijn heel zorgzaam over elkaar, zo let iedereen mee op de kinderen die buitenspelen. Daarnaast ligt het aan de dijk, dus is er veel groen en plek om te wandelen. Helaas is er geen supermarkt in de buurt, maar wel in het dorp dat ongeveer 7min fietsen is. Het dorp zelf is niet zo groot, maar bevat de basiswinkels die je nodig hebt. Voor andere winkels zul je al gouw naar de stad moeten gaan, dat is ongeveer 25minuten met de auto. Er zijn verschillende basisscholen in de buurt, met ieder z'n eigen kwaliteiten. Er is ook 1 middelbare school, hier kunnen kinderen met alle niveaus naar toe. Alleen als je wat uitgebreider middelbaar onderwijs zoekt voor je kind, gaat dat enkele weg snel een uur aan reistijd kosten. Al met al is het een leuke buurt, veel gezelligheid en soms ook buurtfeesten ofzo. Daarnaast is het heel veilig en houden de auto's ook fatsoenlijk rekening met andere weggebruikers. Overal staan prullenbakken en veel bewoners voelen zich ook verantwoordelijk om regelmatig iets op te ruimen, dus de buurt is erg schoon.

Buurt statistieken

Gegevens uit Boldershof

Inwoners870
Mannen49%
Vrouwen49%

Supermarkten

11 binnen 5 km

PLUS
Heuvel 10
827m
Jumbo
Marktpassage 15
846m
Aldi