Tussenwoning te koop: Almystraat 104, Oisterwijk
KopenOisterwijkTussenwoningenAlmystraat 104

Almystraat 104

Omgeving KVL, Oisterwijk

€ 514.500
Buurt Omgeving KVL, OisterwijkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nettorama op 218m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een lichte, energiezuinige tussenwoning

Deze tussenwoning uit 2016 aan de Almystraat voelt als een nieuwbouwwoning: strak, goed geïsoleerd en met energielabel A. Met 112 m² woonoppervlak en een perceel van 109 m² is het een compacte maar complete woning. De prijs van €514.500 is marktconform voor een tussenwoningen in Oisterwijk.

De buurt Omg. KVL

De buurt Omg. KVL is een rustige woonwijk met veel gezinnen. Van de 302 woningen is 59% eengezinswoning en 54% koop. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,5, wat past bij het gezinskarakter. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Nettorama, om de hoek op 218 meter. Ook Lidl en Jumbo zijn op loopafstand. Basisschool De Nieuwe Linde (657 meter) en 2College Durendael (357 meter) zijn dichtbij. Het treinstation is tien minuten lopen. De gemeente Oisterwijk biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Fijne Makelaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 514.500
Prijs per m²€ 4.594
Woonoppervlakte112m²
Perceeloppervlakte109m²
Bouwjaar2016
EnergielabelA
BuurtOmgeving KVL
WijkKVL terrein
GemeenteOisterwijk

Locatie

Almystraat 104, Oisterwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Omgeving KVL

Inwoners780
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Omgeving KVL

Woningvoorraad302
Gem. WOZ-waarde€ 483.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen46%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Nettorama
De Kuil 1
218m
Lidl
Almystraat 2
430m
Jumbo
Fabriekspad 1
458m

Scholen

21 binnen 5 km

2College Durendael
Voortgezet onderwijs · 1462 leerlingen
357m
Basisschool De Nieuwe Linde
Basisonderwijs · 91 leerlingen
657m
De Groene Parel
Basisonderwijs · 317 leerlingen
686m

Veelgestelde vragen

Over Almystraat 104, Oisterwijk

Welk energielabel heeft Almystraat 104?

De woning aan Almystraat 104 in Oisterwijk heeft energielabel A.

Is €514.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €514.500 is marktconform voor een tussenwoning uit 2016 in Oisterwijk. In de buurt Omg. KVL is de gemiddelde verkoopprijs van een woning €550.000, maar dat betreft een grotere woning (148 m²). De prijs per m² is €4.628, wat iets hoger is dan het gemiddelde in de buurt. Het energielabel A en het bouwjaar 2016 rechtvaardigen de prijs.

Hoe is de buurt Omg. KVL om in te wonen?

Omg. KVL is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. Er wonen 780 mensen, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar. De buurt heeft een laag aantal misdrijven (22 per jaar) en een omgevingsadressendichtheid van 1.724, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Voorzieningen zoals supermarkten, scholen en het treinstation zijn op loopafstand.