Tussenwoning te koop: Avenue Carré 62, Barendrecht
KopenBarendrechtTussenwoningenAvenue Carré 62

Avenue Carré 62

Vrijenburg, Barendrecht

€ 619.500
Buurt Vrijenburg, BarendrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 163m²
163m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan Avenue Carré in Barendrecht is een echte gezinswoning. Met 163 vierkante meter woonoppervlak, een energielabel A en een bouwjaar van 2005 is het een comfortabel en zuinig huis. De vraagprijs van €619.500 is marktconform voor tussenwoningen in Barendrecht.

Vrijenburg: een groene, kindvriendelijke wijk

De woning staat in de buurt Vrijenburg, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 5.400 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen met kinderen woont. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen bewonersreview om te citeren. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid en een omgevingsadressendichtheid van 1531, wat zorgt voor een prettige leefomgeving. Meer over de buurt Vrijenburg.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn of Jumbo, beide op ongeveer 15 minuten lopen. Ook Dirk en PLUS zijn in de buurt. Basisschool CBS De Vrijenburg ligt op loopafstand, net als kinderdagverblijven. Voor het voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen. Het treinstation is op 5 kilometer afstand, maar de bushaltes in de buurt bieden alternatieven. De gemeente Barendrecht biedt verder voldoende voorzieningen.

Aangeboden door Huysvisie, makelaar anno nu.

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huysvisie, makelaar anno nu. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 619.500
Prijs per m²€ 3.801
Woonoppervlakte163m²
Bouwjaar2005
EnergielabelA
BuurtVrijenburg
WijkVrijenburg
GemeenteBarendrecht

Locatie

Avenue Carré 62, Barendrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Vrijenburg

Inwoners5.465
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

40 binnen 5 km

Albert Heijn
Van Beuningenhaven 10
1550m
Jumbo
van Beuningenhaven 4
1550m
Dirk
Muziekplein 5
1551m

Scholen

123 binnen 5 km

CBS De Vrijenburg
Basisonderwijs · 364 leerlingen
270m
Yulius Discovery College
Speciaal onderwijs · 194 leerlingen
438m
Openbare Basisschool De Driehoek
Basisonderwijs · 264 leerlingen
637m

Veelgestelde vragen

Over Avenue Carré 62, Barendrecht

Welk energielabel heeft Avenue Carré 62?

De woning aan Avenue Carré 62 in Barendrecht heeft energielabel A.

Is €619.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €619.500 is marktconform voor een tussenwoning van 163 m² met energielabel A en bouwjaar 2005 in Barendrecht. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt.

Hoe zuinig is deze woning met energielabel A?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je gebruik en de energieprijzen.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning, gebouwd in 2005. Met 163 m² woonoppervlak biedt het ruimte voor een gezin. De woning heeft een energielabel A.

Hoe is de buurt Vrijenburg om in te wonen?

Vrijenburg is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en gezinnen. Het is er veilig en kindvriendelijk, met voldoende speelplekken en parken in de buurt.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, basisschool CBS De Vrijenburg ligt op loopafstand (270 meter). Ook zijn er meerdere supermarkten zoals Albert Heijn en Jumbo op ongeveer 15 minuten lopen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of fiets.

Huysvisie, makelaar anno nu.
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.