Tussenwoning te koop: Baarsakker 21, Erp
KopenMeierijstadTussenwoningenBaarsakker 21

Baarsakker 21

Keldonk, Meierijstad

€ 335.000
Buurt Keldonk, ErpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Baarsakker in Erp is pas in 2024 opgeleverd en heeft energielabel A+++. Met een oppervlakte van 46 m² en een perceel van 82 m² is het een compacte, maar moderne woning. De prijs van € 335.000 is marktconform voor tussenwoningen in Meierijstad.

Buurt Keldonk

De woning ligt in de buurt Keldonk, een dorpse wijk met 770 inwoners. Het is er rustig en groen, met veel eengezinswoningen. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen of stellen zonder kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Om de hoek zit kinderdagverblijf De Kleine Wereld. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op twee straten verder. Basisschool Antonius ligt naast de deur, en ook Basisschool De Empel is op loopafstand. De gemeente Meierijstad biedt verder voldoende voorzieningen in de omgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder ViaRoy Makelaardij en Taxatie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 335.000
Prijs per m²€ 7.283
Woonoppervlakte46m²
Perceeloppervlakte82m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtKeldonk
WijkErp
GemeenteMeierijstad

Locatie

Baarsakker 21, Erp

Buurt statistieken

Gegevens uit Keldonk

Inwoners770
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Cruijgenstraat 3
2029m
Albert Heijn
De Boekt 20
3561m
Albert Heijn
Stadhuisplein 6
3974m

Scholen

16 binnen 5 km

Basisschool Antonius
Basisonderwijs · 92 leerlingen
62m
Basisschool De Empel
Basisonderwijs · 177 leerlingen
1708m
Basisschool Maria
Basisonderwijs · 253 leerlingen
2141m

Veelgestelde vragen

Over Baarsakker 21, Erp

Welk energielabel heeft Baarsakker 21?

De woning aan Baarsakker 21 in Erp heeft energielabel A+++.

Is € 335.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een nieuwbouwwoning uit 2024 met energielabel A+++ in Erp is de prijs marktconform. De woning is compact (46 m²), maar heeft een eigen tuin en moderne afwerking. Vergelijkbare woningen in de regio liggen in dezelfde prijsklasse.

Hoe is de buurt Keldonk om in te wonen?

Keldonk is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. Er zijn 770 inwoners, en de meeste huishoudens bestaan uit stellen of gezinnen met kinderen. Het is er veilig (17 misdrijven per jaar) en er is weinig stedelijke drukte.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, Basisschool Antonius ligt op 62 meter afstand, en Albert Heijn is op 2 km. Ook zijn er meerdere basisscholen en supermarkten binnen 5 km. Voor dagelijkse boodschappen en onderwijs hoef je niet ver.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 15,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt is niet sterk stedelijk, dus een auto is handig voor woon-werkverkeer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+++, het zuinigste label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. Nieuwbouwwoningen hebben vaak goede isolatie en duurzame installaties.

Hoe groot is de tuin?

Het perceel is 82 m², dus er is een kleine tuin. De exacte indeling is niet bekend, maar bij een tussenwoning uit 2024 is er meestal een voor- en achtertuin.

ViaRoy Makelaardij en Taxatie
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
ViaRoy Makelaardij en Taxatie
viaroy.nl
Bekijk
ViaRoy Makelaardij en Taxatie
vastgoednederland.nl
Bekijk
ViaRoy Makelaardij en Taxatie
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

3 woningen in de buurt Keldonk

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appBaarsakker 21, Erp
Bekijk