Tussenwoning te koop: Bergdreef 91, Breda
Onder bod
KopenBredaTussenwoningenBergdreef 91

Bergdreef 91

Muizenberg, Breda

€ 435.000
Buurt Muizenberg, BredaBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 200m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Bergdreef in Breda is een fijn thuis voor wie van ruimte en groen houdt. Met 117 m² woonoppervlak en een perceel van 174 m² is er volop plek voor het hele gezin. Het energielabel A+ is zeer zuinig, wat prettig is voor de maandlasten. De vraagprijs van €435.000 ligt 17% onder het buurtgemiddelde van €525.500, wat deze woning scherp geprijsd maakt. Bekijk ook het aanbod van tussenwoningen in Breda.

Muizenberg: een prettige, groene woonbuurt

Muizenberg is een rustige buurt met veel groen en natuur. Twee bewoners geven de buurt een gemiddeld rapportcijfer van 8,88. Een bewoner zegt: "Heel gezellig en mooie buurt, woon hier al best lang en altijd goede ervaringen gehad, heel blij!" Een ander: "Prettige en mooie woonbuurt. Vriendelijke buurtbewoners die elkaar vaak al jarenlang kennen. Weinig verloop. Veel groen en natuur." De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Meer weten? Lees verder over de buurt Muizenberg.

Dagelijks leven om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, die naast de deur ligt. Ook Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar PCBS De Rietvink, een basisschool om de hoek, of naar Kbs Olympia, twee straten verder. Voor voortgezet onderwijs is Graaf Engelbrecht voor mavo/havo/vwo vlakbij. De gemeente Breda biedt daarnaast ruime parken en sportvoorzieningen in de omgeving.

Aangeboden door Makelaarshuys Geraldine

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarshuys Geraldine op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 435.000
Prijs per m²€ 3.718
Woonoppervlakte117m²
Perceeloppervlakte174m²
Bouwjaar1987
EnergielabelA+
BuurtMuizenberg
WijkBreda noord-west
GemeenteBreda

Locatie

Bergdreef 91, Breda

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.8
P.K
14-04-2025
Heel gezellig en mooie buurt

Woon hier al best lang en altijd goede ervaringen gehad, heel blij!

9.0
Moon
24-08-2024
Prettige en mooie woonbuurt

Woon hier al meer dan 30 jaar. En vanaf begin naar tevredenheid. Vriendelijke buurtbewoners die elkaar vaak al jarenlang kennen. Weinig verloop in de buurt. Veel groen en natuur. Onderwijs en sportvoorzieningen in de buurt evenals winkels.

Buurt statistieken

Gegevens uit Muizenberg

Inwoners2.795
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Muizenberg

Woningvoorraad1.240
Gem. WOZ-waarde€ 327.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen37%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Lidl
Kesterenlaan 150
200m
Albert Heijn
Beeksestraat 55
1288m
Albert Heijn
Heksenwaag 2
1522m

Scholen

37 binnen 5 km

Graaf Engelbrecht voor mavo/havo/vwo
Voortgezet onderwijs · 828 leerlingen
388m
PCBS De Rietvink
Basisonderwijs · 173 leerlingen
469m
Kbs Olympia
Basisonderwijs · 131 leerlingen
786m

Veelgestelde vragen

Over Bergdreef 91, Breda

Welk energielabel heeft Bergdreef 91?

De woning aan Bergdreef 91 in Breda heeft energielabel A+.

Is €435.000 een scherpe prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs ligt 17% onder het gemiddelde van €525.500 voor koopwoningen in de buurt. Ook de gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.936, terwijl deze woning met 117 m² neerkomt op ongeveer €3.718 per m². Dat is gunstig.

Hoe zuinig is energielabel A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. In de buurt heeft slechts 10% van de koopwoningen dit label, dus deze woning steekt gunstig af. Dat betekent lage energiekosten in vergelijking met oudere woningen.

Wat voor buurt is Muizenberg?

Muizenberg is een groene, rustige buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners geven het een 8,88 en noemen het gezellig en vriendelijk. Er is weinig verloop en veel natuur. De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,7 km afstand, ongeveer twintig minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals PCBS De Rietvink (om de hoek) en Kbs Olympia (twee straten verder). Ook voortgezet onderwijs is dichtbij, met Graaf Engelbrecht voor mavo/havo/vwo op 388 meter.

Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 8 koopwoningen te koop in Muizenberg. De gemiddelde vraagprijs is €525.500 en de mediaan €510.000. De goedkoopste kost €369.000, de duurste €750.000.

Makelaarshuys Geraldine
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.