Tussenwoning te koop: Bertha von Suttnerlaan 7, Amstelveen
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmstelveenTussenwoningenBertha von Suttnerlaan 7

Bertha von Suttnerlaan 7

Theaterbuurt, Amstelveen

€ 735.000
Buurt Theaterbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 129m²
28% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte in de Theaterbuurt

Deze tussenwoning aan de Bertha von Suttnerlaan ademt rust en ruimte. Met 129 m² woonoppervlak op een perceel van 178 m² is het een royale woning, gebouwd in 1992 en voorzien van energielabel B. De prijs van €735.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar de woning is ook groter dan gemiddeld. Bekijk ook het aanbod van tussenwoningen in Amstelveen.

De Theaterbuurt

De buurt Theaterbuurt is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 10: "Heel perfect". De buurt telt ruim 2.300 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is een plek waar je elkaar kent en waar kinderen veilig kunnen spelen.

Dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn of Vomar, beide om de hoek. De Katholieke basisschool De Triangel en de Karel Eykmanschool zijn op loopafstand. Ook een park of plantsoen is vlakbij, voor een wandeling of om tot rust te komen. De gemeente Amstelveen biedt een fijne mix van stedelijke voorzieningen en groen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Groenendaal Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 735.000
Prijs per m²€ 5.698
Woonoppervlakte129m²
Perceeloppervlakte178m²
Bouwjaar1992
EnergielabelB
BuurtTheaterbuurt
WijkBovenkerk - Westwijk Noord
GemeenteAmstelveen

Locatie

Bertha von Suttnerlaan 7, Amstelveen

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

10
Harsha Kanaparthi
16-12-2025
Heel perfect

Niks

Buurt statistieken

Gegevens uit Theaterbuurt

Inwoners2.340
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Theaterbuurt

Woningvoorraad975
Gem. WOZ-waarde€ 536.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

28 binnen 5 km

Albert Heijn
Westwijkplein 7
313m
Vomar
Westwijkplein 90-102
313m
Albert Heijn
Maalderij 31
1429m

Scholen

40 binnen 5 km

Katholieke basisschool De Triangel
Basisonderwijs · 697 leerlingen
222m
Karel Eykmanschool
Basisonderwijs · 552 leerlingen
300m
Elif Amstelveen
Basisonderwijs · 92 leerlingen
747m

Veelgestelde vragen

Over Bertha von Suttnerlaan 7, Amstelveen

Welk energielabel heeft Bertha von Suttnerlaan 7?

De woning aan Bertha von Suttnerlaan 7 in Amstelveen heeft energielabel B.

Is €735.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €735.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€746.000) en boven de gemiddelde vraagprijs (€652.000). De woning is met 129 m² echter 28% groter dan het buurtgemiddelde van 101 m², wat de hogere prijs deels verklaart. Of het een goede deal is, hangt af van je eigen budget en wat je zoekt.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De Theaterbuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Bewoners geven de buurt een 10 en noemen het 'heel perfect'. Er wonen veel gezinnen en de voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn dichtbij. Het is een veilige buurt met een laag aantal misdrijven.