Tussenwoning te koop: Bosfazant 95, Eindhoven
KopenEindhovenTussenwoningenBosfazant 95

Bosfazant 95

Bosrijk, Eindhoven

€ 850.000
Buurt Bosrijk, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 199m²
199m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 473m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene, rustige omgeving

Deze tussenwoning aan de Bosfazant in Eindhoven ademt ruimte en rust. Met 199 m² woonoppervlak en een perceel van 272 m² is het een royale woning voor wie van licht en groen houdt. Het energielabel A+ betekent dat je energiekosten laag blijven. De woning uit 2007 is modern en onderhoudsarm. Met een vraagprijs van €850.000 is dit een marktconform aanbod voor een woning van dit formaat in deze buurt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Eindhoven.

Bosrijk: een groene, kindvriendelijke buurt

Bosrijk is een rustige, groene wijk in Eindhoven, met veel ruimte en een fijne sfeer. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Heerlijke groene wijk, fijne plek om te wonen." De buurt telt 605 inwoners, met relatief veel gezinnen: 115 huishoudens met kinderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (90%) en koopwoningen (94%). Het is een plek waar je elkaar kent en waar kinderen veilig kunnen spelen. Lees meer over de buurt Bosrijk.

Het dagelijks leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Albert Heijn, om de hoek op 473 meter. Ook de Lidl en Jumbo zijn op loopafstand (503 en 597 meter). Voor de kinderen is basisschool de St@rtbaan twee straten verder (433 meter), en 't Slingertouw op 624 meter. Het park of plantsoen ligt naast de deur (0,1 km). De stad Eindhoven is met de fiets goed bereikbaar. Ontdek meer over de gemeente Eindhoven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DHVC Vastgoed op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 850.000
Prijs per m²€ 4.271
Woonoppervlakte199m²
Perceeloppervlakte272m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA+
BuurtBosrijk
WijkMeerhoven
GemeenteEindhoven

Locatie

Bosfazant 95, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

10
suzanne
07-04-2025
Heerlijke groene wijk, fijne plek om te wonen.

Een fijne vriendelijke en leuke wijk om te wonen, veel ruimte en groen. Alles binnen handbereik, winkels, scholen, park, terrassen en op fietsafstand van de stad.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bosrijk

Inwoners605
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

45 binnen 5 km

Albert Heijn
Meerzand 6
473m
Lidl
Meerplein 71
503m
Jumbo
Meerwater 8
597m

Scholen

61 binnen 5 km

SALTO-basisschool de St@rtbaan
Basisonderwijs · 523 leerlingen
433m
Basisschool 't Slingertouw
Basisonderwijs · 863 leerlingen
624m
De Schakel
Basisonderwijs · 196 leerlingen
1576m

Veelgestelde vragen

Over Bosfazant 95, Eindhoven

Welk energielabel heeft Bosfazant 95?

De woning aan Bosfazant 95 in Eindhoven heeft energielabel A+.

Is €850.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €850.000 is marktconform voor een tussenwoning van 199 m² met energielabel A+ in Bosrijk. De woning is ruim, modern en heeft een groot perceel. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Bosrijk om in te wonen?

Bosrijk is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen en gezinnen. Bewoners waarderen de ruimte, het groen en de voorzieningen dichtbij. Er zijn winkels, scholen en parken op loopafstand. De buurt scoort een 10 uit 10 op basis van één review. Het is een fijne plek voor wie van rust en natuur houdt, maar toch dicht bij de stad wil wonen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

De woning heeft energielabel A+, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dit label staat voor lage energiekosten, goede isolatie en vaak duurzame installaties. Je kunt rekenen op een lage energierekening vergeleken met woningen met een lager label. Exacte bedragen zijn niet te geven, maar A+ is een van de beste labels.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Albert Heijn op 473 meter, Lidl op 503 meter en Jumbo op 597 meter. Ook zijn er basisscholen dichtbij, zoals SALTO-basisschool de St@rtbaan op 433 meter en Basisschool 't Slingertouw op 624 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar 4,6 km.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,7 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je waarschijnlijk aangewezen op de auto of fiets.