Tussenwoning te koop: Brahmslaan 14, Hoogezand

Brahmslaan 14

Zuiderpark, Midden-Groningen

€ 389.500
Buurt Zuiderpark, HoogezandBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 139m²
139m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 443m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
38% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Brahmslaan 14: een ruime tussenwoning in Hoogezand

Deze tussenwoning aan de Brahmslaan in Hoogezand ademt rust en ruimte. Met 139 m² woonoppervlak en een perceel van 285 m² is het een fijne plek voor wie graag wat meer vierkante meters heeft. De woning uit 1989 heeft energielabel C, wat betekent dat de isolatie redelijk is maar er nog winst te behalen valt. De vraagprijs van €389.500 is marktconform voor tussenwoningen in Midden-Groningen.

Buurt Zuiderpark: rustig en groen

De woning ligt in de buurt Zuiderpark, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt 780 inwoners en kent een mix van leeftijden, met relatief veel 65-plussers. Het is een typische gezinsbuurt met veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (17 misdrijven) en een park op loopafstand.

Leven in de straat: dagelijkse gemakken

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (443 m) of de Lidl (631 m). Voor de kinderen is OBS De Ontdekking twee straten verder (245 m), en de middelbare school dr. Aletta Jacobs College is tien minuten lopen (907 m). De gemeente Midden-Groningen biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een restaurant op 600 m en een bibliotheek op 800 m.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Jans Duit Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 389.500
Prijs per m²€ 2.802
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte285m²
Bouwjaar1989
EnergielabelC
BuurtZuiderpark
WijkKalkwijk
GemeenteMidden-Groningen

Locatie

Brahmslaan 14, Hoogezand

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuiderpark

Inwoners780
Mannen47%
Vrouwen54%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Gorecht-Oost 6A
443m
Lidl
Gorecht Oost 153j
631m
Jumbo
Meint Veningastraat 26-32
926m

Scholen

19 binnen 5 km

OBS De Ontdekking
Basisonderwijs · 168 leerlingen
245m
Basisschool De Lichtbron - school met de Bijbel
Basisonderwijs · 81 leerlingen
637m
CBS Het Galjoen
Basisonderwijs · 181 leerlingen
797m

Veelgestelde vragen

Over Brahmslaan 14, Hoogezand

Welk energielabel heeft Brahmslaan 14?

De woning aan Brahmslaan 14 in Hoogezand heeft energielabel C.

Is €389.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €389.500 is marktconform voor een tussenwoning van 139 m² in Hoogezand. De woning heeft energielabel C en een perceel van 285 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Zuiderpark om in te wonen?

Zuiderpark is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen relatief veel ouderen, maar ook gezinnen. De buurt heeft een laag aantal misdrijven (17) en een park op 300 meter. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, ongeveer 13 minuten lopen. Dit is handig voor reizen naar Groningen of andere steden.