Vrijstaande woning te koop: Mozartlaan 2A, Hoogezand

Mozartlaan 2A

Zuiderpark, Midden-Groningen

€ 425.000
Buurt Zuiderpark, HoogezandBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 172m²
172m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 293m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Mozartlaan

Deze vrijstaande woning aan de Mozartlaan in Hoogezand ademt rust en ruimte. Met 172 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1015 m² is er volop plek voor een gezin of wie van tuinieren houdt. De woning uit 1966 is solide gebouwd en biedt een fijne basis om naar eigen smaak in te richten. De vraagprijs van €425.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Midden-Groningen.

Buurt Zuiderpark

De woning ligt in de buurt Zuiderpark, een rustige woonwijk in Hoogezand. De buurt telt zo'n 780 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. Het is een groene, ruime buurt met veel eengezinswoningen. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen bewonersreview om te citeren, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (17 misdrijven) en een park op loopafstand (0,3 km) maken het een prettige plek.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Albert Heijn om de hoek (293 m) of de Lidl (398 m). Voor de kinderen is OBS De Ontdekking (561 m) of het dr. Aletta Jacobs College (583 m) goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 1,1 km. De gemeente Midden-Groningen biedt verder voldoende voorzieningen voor dagelijkse boodschappen en ontspanning.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Jans Duit Makelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 2.471
Woonoppervlakte172m²
Perceeloppervlakte1015m²
Bouwjaar1966
BuurtZuiderpark
WijkKalkwijk
GemeenteMidden-Groningen

Locatie

Mozartlaan 2A, Hoogezand

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuiderpark

Inwoners780
Mannen47%
Vrouwen54%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Gorecht-Oost 6A
293m
Lidl
Gorecht Oost 153j
398m
Jumbo
Meint Veningastraat 26-32
1208m

Scholen

19 binnen 5 km

dr Aletta Jacobs College deelschool VMBO bovenbouw
Voortgezet onderwijs · 256 leerlingen
475m
OBS De Ontdekking
Basisonderwijs · 168 leerlingen
561m
dr. Aletta Jacobs College
Voortgezet onderwijs · 976 leerlingen
583m

Veelgestelde vragen

Over Mozartlaan 2A, Hoogezand

Is €425.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €425.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 172 m² met een groot perceel in Hoogezand. De prijs per m² is ongeveer €2.470, wat gebruikelijk is in deze regio.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 1015 m², wat veel ruimte biedt voor een ruime tuin, eventueel een schuur of een moestuin. Het is een van de grootste percelen in de buurt.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1966 en verkeert in een solide staat. De woning biedt een goede basis voor modernisering naar eigen smaak.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, wat ongeveer 13 minuten lopen is. Dit biedt een goede verbinding met omliggende steden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. OBS De Ontdekking (basisonderwijs) ligt op 561 m en het dr. Aletta Jacobs College (voortgezet onderwijs) op 583 m. Ook zijn er andere scholen in de omgeving, zoals OBS Theo Thijssenschool op 809 m.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je supermarkten zoals Albert Heijn (293 m) en Lidl (398 m). Ook zijn er restaurants (0,6 km), een bibliotheek (0,8 km) en een park (0,3 km). De huisartsenpraktijk is op 1 km afstand.

Is de buurt veilig?

Ja, de buurt is veilig. In de CBS-data staat dat er in totaal 17 misdrijven zijn geregistreerd, wat laag is voor een wijk van deze omvang. Het is een rustige woonwijk.

Jans Duit Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Jans Duit Makelaardij
jansduit.nl
Bekijk
Jans Duit Makelaardij
vastgoednederland.nl
Bekijk
Jans Duit Makelaardij