Tussenwoning te koop: Burg Vunderinkhof 14, Vorden
Verkocht onder voorbehoud
KopenBronckhorstTussenwoningenBurg Vunderinkhof 14

Burg Vunderinkhof 14

Vorden, Bronckhorst

€ 478.000
Buurt Vorden, VordenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 141m²
141m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Vorden

Deze tussenwoning uit 1992 staat in een rustige straat in Vorden, een dorp waar je nog echt het gevoel hebt dat je in de Achterhoek woont. Met 141 m² woonoppervlak en een perceel van 242 m² is het een flinke woning. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energiekosten. De vraagprijs van € 478.000 is marktconform voor tussenwoningen in Bronckhorst.

De buurt Vorden

Vorden is een dorp met zo'n 4.870 inwoners, waar het aandeel 65-plussers opvalt: ruim 1.500 inwoners zijn 65 jaar of ouder. De buurt heeft een gemiddelde score van 7,44 op basis van twee beoordelingen. Een bewoner zegt: "gezellige buurt, ons kent ons. Iedereen kent elkaar en staat klaar voor elkaar." Een ander noemt het "een saaie buurt met veel vergrijzing en weinig voor de jongeren." Het dorp heeft veel voorzieningen, maar voor uitgaan moet je naar Zutphen. De buurt Vorden is overwegend eengezinswoningen (84%) en koopwoningen (62%).

Het leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit op 173 meter. Ook de Albert Heijn (287 m) en Aldi (369 m) zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar De Dorpsschool (219 m) of Basisschool De Hoge Voorde (260 m). Voor het voortgezet onderwijs is Kompaan College op 713 meter. Het treinstation van Vorden ligt op een kilometer afstand. De gemeente Bronckhorst staat bekend om de kastelen en het landschap.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Zeeburg Luimes en Lebbink Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 478.000
Prijs per m²€ 3.390
Woonoppervlakte141m²
Perceeloppervlakte242m²
Bouwjaar1992
EnergielabelA
BuurtVorden
WijkVorden
GemeenteBronckhorst

Locatie

Burg Vunderinkhof 14, Vorden

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

6.0
Meez
25-06-2024
Een saaie buurt met veel vergrijzing en weinig voor de jongeren.

Er is weinig te doen in de buurt, veel dingen zijn minstens in zutphen of verder te doen. De buurt zelf heeft veel oudere op klote e-bikes die de kastelen willen zien.

8.9
anoniem
19-10-2023
gezellige buurt, ons kent ons

iedereen kent elkaar en staat klaar voor elkaar. het dorp heeft veel voorzieningen, scholen, diverse supermarkten en drogisterijen. helaas omdat er veel vergrijzing plaats vind zijn er minder voorzieningen voor de jeugd, zoals een uitgaanscentrum

Buurt statistieken

Gegevens uit Vorden

Inwoners4.870
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Zutphenseweg 26
173m
Albert Heijn
Dorpsstraat 18
287m
Aldi
De Bleek 4
369m

Scholen

5 binnen 5 km

De Dorpsschool
Basisonderwijs · 114 leerlingen
219m
Basisschool De Hoge Voorde
Basisonderwijs · 218 leerlingen
260m
Kompaan College
Voortgezet onderwijs · 346 leerlingen
713m

Veelgestelde vragen

Over Burg Vunderinkhof 14, Vorden

Welk energielabel heeft Burg Vunderinkhof 14?

De woning aan Burg Vunderinkhof 14 in Vorden heeft energielabel A.

Is € 478.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 478.000 voor een tussenwoning uit 1992 met 141 m² en energielabel A in Vorden is marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de oppervlakte, het perceel en het energielabel.

Hoe is de buurt Vorden om in te wonen?

Vorden is een dorp met een mix van oudere en jongere bewoners. Uit beoordelingen blijkt dat bewoners de sociale cohesie waarderen: 'iedereen kent elkaar en staat klaar voor elkaar.' Wel wordt opgemerkt dat er weinig voorzieningen voor jongeren zijn en dat de vergrijzing opvalt. Het dorp heeft diverse supermarkten, scholen en een treinstation op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Dit label duidt op goede isolatie en een efficiënte verwarmingsinstallatie. De stookkosten zullen daardoor relatief laag zijn, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je eigen gebruik en de energieprijzen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Dorpsschool ligt op 219 meter, Basisschool De Hoge Voorde op 260 meter en het voortgezet onderwijs Kompaan College op 713 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe is het openbaar vervoer in Vorden?

Het treinstation van Vorden ligt op 1 kilometer afstand, met verbindingen naar Zutphen en Winterswijk.

Wat voor type woning is dit en hoeveel onderhoud vergt het?

Het is een tussenwoning uit 1992, dus relatief modern. Het energielabel A wijst op goede isolatie, wat onderhoud aan bijvoorbeeld kozijnen en dak kan beperken. Het perceel van 242 m² vraagt om tuinonderhoud, maar de woning zelf is waarschijnlijk onderhoudsarm.