Tussenwoning te koop: Burgemeester van Hooffln 42, Veldhoven
KopenVeldhovenTussenwoningenBurgemeester van Hooffln 42

Burgemeester van Hooffln 42

D’Ekker, Veldhoven

€ 519.500
Buurt D’Ekker, VeldhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 137m²
137m² woonoppervlakte
Lidl op 71m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Burgemeester van Hooffln 42 in Veldhoven ademt de sfeer van een jaren '50-buurt: ruime kamers, een flinke tuin en een fijne, groene omgeving. Met 137 m² woonoppervlak en een perceel van 165 m² is er volop ruimte voor een gezin. Het energielabel B is een pluspunt voor een woning uit 1957. De vraagprijs van €519.500 is marktconform voor tussenwoningen in Veldhoven.

De buurt D'Ekker

D'Ekker is een rustige, groene wijk in Veldhoven, waar veel senioren wonen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,0. Een bewoner zegt: "Heel gezellig en fijne omgeving, woon nu hier 3 jaar. Winkels in de buurt, mooi groen en fijne mensen." Een ander noemt het "prima" en waardeert de nabijheid van winkels en scholen. De buurt D'Ekker telt ruim 4000 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Lidl, die naast de deur ligt. Ook de Jumbo is om de hoek. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen op loopafstand: Rooms-Katholieke Basisschool De Meerhoef op twee straten verder en Basisschool EigenWijs op tien minuten lopen. De gemeente Veldhoven biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Giesbers & De Kort aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 519.500
Prijs per m²€ 3.792
Woonoppervlakte137m²
Perceeloppervlakte165m²
Bouwjaar1957
EnergielabelB
BuurtD’Ekker
WijkVeldhoven
GemeenteVeldhoven

Locatie

Burgemeester van Hooffln 42, Veldhoven

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

7.4
Goretti
03-01-2026
Rustig

Buiten dat ik nare buren heb zowel links en rechts en dat een van hen (koppel) voor veel overlast zorgt is als hun rustig zijn is het heerlijk om in zo'n senioren woning te wonen . De woning is erg verpauperd en er zijn nogal mankementen aan . Door de woning stichting wordt er niks aan gedaan.

7.5
Nick Biemans
25-03-2025
Ik vindt deze buurt prima

Ik woon hier al een aantal jaar en heb niet veel te klagen. Winkels zijn erg dichtbij, scholen hierbij ook. Je hebt genoeg in de buurt zitten.

9.1
Wilma vissers
16-08-2024
Geweldige buurt

Heel gezellig en fijne omgeving woon nu hier 3jaar.winkels in de buurt .mooi groen en fijne mensen .wij komen van Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit D’Ekker

Inwoners4.070
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit D’Ekker

Woningvoorraad2.044
Gem. WOZ-waarde€ 353.000
Koopwoningen52%
Huurwoningen48%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Lidl
Burgemeester van Hoofflaan 35a
71m
Jumbo
Burg. van Hoofflaan 12
163m
Jumbo
Pleintjes 122
525m

Scholen

42 binnen 5 km

Rooms-Katholieke Basisschool De Meerhoef
Basisonderwijs · 240 leerlingen
444m
Basisschool EigenWijs
Basisonderwijs · 299 leerlingen
763m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Verrekijker
Speciaal onderwijs · 113 leerlingen
766m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester van Hooffln 42, Veldhoven

Welk energielabel heeft Burgemeester van Hooffln 42?

De woning aan Burgemeester van Hooffln 42 in Veldhoven heeft energielabel B.

Is €519.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €519.500 ligt iets boven de mediaanprijs van €495.000 voor koopwoningen in D'Ekker, maar is vergelijkbaar met het gemiddelde van €519.800. De gemiddelde prijs per m² is €4.232, terwijl deze woning uitkomt op €3.792 per m². Dat is relatief gunstig. De woning is 137 m² groot, wat groter is dan het buurtgemiddelde van 133 m². De prijs lijkt daarmee marktconform.

Hoe zuinig is energielabel B voor een woning uit 1957?

Energielabel B is voor een woning uit 1957 bovengemiddeld zuinig. Het betekent dat de woning goed geïsoleerd is en je relatief lage stookkosten kunt verwachten. In de buurt heeft 33,3% van de woningen label A, maar 66,7% heeft label D of lager. Deze woning steekt dus gunstig af.

Wat voor buren en sfeer kan ik verwachten in D'Ekker?

Uit buurtreviews blijkt dat D'Ekker overwegend rustig en groen is, met veel senioren. Een bewoner noemt het 'gezellig en fijn', een ander vindt het 'prima'. Er zijn echter ook meldingen van overlast door buren. De gemiddelde score van 8,0 op basis van drie beoordelingen geeft een positief beeld, maar het is goed om zelf een kijkje te nemen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft uitstekende voorzieningen. De Lidl ligt op 71 meter, de Jumbo op 163 meter. Basisscholen zoals De Meerhoef (444 m) en EigenWijs (763 m) zijn op loopafstand. Ook een huisartsenpraktijk (0,6 km) en een park (0,5 km) zijn dichtbij. Het treinstation ligt op 6,9 km, dus voor OV ben je aangewezen op de bus.

Hoe groot is de tuin en het perceel?

Het perceel is 165 m², wat ruim is voor een tussenwoning. De exacte tuinindeling is niet bekend, maar met een perceel van deze omvang is er zeker plek voor een fijne achtertuin. De woning heeft 137 m² woonoppervlak verdeeld over meerdere kamers.

Wordt de woning vaker verkocht?