Tussenwoning te koop: Cattenhagestraat 38, Naarden
Verkocht onder voorbehoud
KopenGooise MerenTussenwoningenCattenhagestraat 38

Cattenhagestraat 38

Naarden Vesting, Gooise Meren

€ 1.290.000
Buurt Naarden Vesting, NaardenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 290m²
290m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een monumentaal huis in Naarden Vesting

Deze tussenwoning uit 1910 ademt historie. Met 290 m² woonoppervlak en een perceel van 240 m² is het een van de grotere huizen in de vesting. De ligging aan de Cattenhagestraat is rustig, midden in het beschermde stadsgezicht. De vraagprijs van €1.290.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan dit type woningen in deze buurt. Vergelijk het aanbod met andere tussenwoningen in Gooise Meren.

Buurt Naarden Vesting

Naarden Vesting is een unieke woonbuurt: een historische vestingstad met grachten, wallen en monumentale panden. De buurt telt zo'n 1.490 inwoners, met relatief veel 45-plussers en eenpersoonshuishoudens. Het is er rustig en groen, met een park of plantsoen op een minuut lopen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er een van rust en historie. De buurt Naarden Vesting is een van de meest karakteristieke van de regio.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij PLUS of Albert Heijn, beide op tien minuten lopen. Voor de kinderen is de Rehobothschool om de hoek, op twee minuten lopen. Ook de Vondelschool en de Tweemaster zijn op loopafstand. Het station Naarden-Bussum is op 2,3 km, dus met de fiets ben je er zo. De gemeente Gooise Meren biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Heyen Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.290.000
Prijs per m²€ 4.448
Woonoppervlakte290m²
Perceeloppervlakte240m²
Bouwjaar1910
BuurtNaarden Vesting
WijkNaarden
GemeenteGooise Meren

Locatie

Cattenhagestraat 38, Naarden

Buurt statistieken

Gegevens uit Naarden Vesting

Inwoners1.490
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

13 binnen 5 km

PLUS
Evert de Bruijnstraat 78
1022m
Albert Heijn
Amersfoortsestraatweg 3A
1182m
PLUS
Mackaylaan 48-56
1422m

Scholen

32 binnen 5 km

Rehobothschool
Basisonderwijs · 195 leerlingen
201m
Vondelschool Bussum
Basisonderwijs · 385 leerlingen
802m
Interconfessionele Basisschool de Tweemaster
Basisonderwijs · 169 leerlingen
831m

Veelgestelde vragen

Over Cattenhagestraat 38, Naarden

Is €1.290.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.290.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan grote historische woningen in Naarden Vesting. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, en de combinatie van 290 m² woonoppervlak, een perceel van 240 m² en een monumentaal pand uit 1910 is zeldzaam. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van onderhoud en de uiteindelijke verkoopprijs.

Hoe is de bereikbaarheid van Naarden Vesting?

Het treinstation Naarden-Bussum ligt op 2,3 km afstand, dus op de fiets ben je er in een kwartier.

Wat voor onderhoud vraagt een huis uit 1910?

Een woning uit 1910 heeft vaak karakteristieke details zoals houten vloeren, hoge plafonds en enkelsteens muren. Dit vraagt om regelmatig onderhoud, zoals schilderwerk en controle op vocht. Het energielabel is niet bekend, maar oudere huizen hebben vaak minder goede isolatie.