Tussenwoning te koop: Concertlaan 3, Kampen
Verkocht onder voorbehoud
KopenKampenTussenwoningenConcertlaan 3

Concertlaan 3

De Maten, Kampen

€ 374.500
Buurt De Maten, KampenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Concertlaan in Kampen ademt rust en ruimte. Met 97 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 140 vierkante meter is er genoeg plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua energiekosten. De vraagprijs van €374.500 is marktconform voor tussenwoningen in Kampen.

De Maten: een veilige en gezellige buurt

De Maten is een buurt waar het prettig wonen is. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 7,75. "In deze buurt is er heel weinig aan de hand. Er gebeuren weinig dingen en de mensen zijn aardig", zegt een bewoner. De buurt telt zo'n 3050 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. Het is een typische buurt De Maten waar je elkaar kent.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen is ook de Coop twee straten verder. Kinderen kunnen naar de Dr. Schaepmanschool, die op loopafstand ligt, of naar IKC Willem van Oranje, ook vlakbij. De gemeente Kampen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden door Alpina Kampen

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alpina Kampen (was Sinke Kampen) op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 374.500
Prijs per m²€ 3.861
Woonoppervlakte97m²
Perceeloppervlakte140m²
Bouwjaar1995
EnergielabelB
BuurtDe Maten
WijkKampen
GemeenteKampen

Locatie

Concertlaan 3, Kampen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Flip Kruithof
05-01-2025
Gezellig en veilig

In deze buurt is er heel weinig aan de hand. Er gebeuren weinig dingen en de mensen zijn aardig.

Buurt statistieken

Gegevens uit De Maten

Inwoners3.050
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Albert Heijn
Lovinkstraat 20 22
641m
Coop
Hendrik van Viandenstraat 50
1024m
Albert Heijn
De Arend 2
1121m

Scholen

41 binnen 5 km

Dr. Schaepmanschool
Basisonderwijs · 230 leerlingen
218m
IKC Willem van Oranje
Basisonderwijs · 214 leerlingen
367m
Het Meerrijk
Basisonderwijs · 122 leerlingen
442m

Veelgestelde vragen

Over Concertlaan 3, Kampen

Welk energielabel heeft Concertlaan 3?

De woning aan Concertlaan 3 in Kampen heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €374.500 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €374.500 voor een tussenwoning uit 1995 met 97 m² woonoppervlak en energielabel B is marktconform. Vergelijkbare woningen in Kampen worden rond dit bedrag aangeboden. De prijs ligt in lijn met wat je mag verwachten voor een woning in deze staat en buurt.

Hoe is de buurt De Maten om in te wonen?

De Maten wordt door bewoners als prettig ervaren. Een bewoner geeft een 7,75 en zegt: 'In deze buurt is er heel weinig aan de hand. Er gebeuren weinig dingen en de mensen zijn aardig.' De buurt is rustig en veilig, met veel gezinnen en een mix van leeftijden.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation van Kampen ligt op 1,3 kilometer afstand. Dat is ongeveer vijftien minuten lopen of een paar minuten met de fiets. Handig voor wie regelmatig met de trein reist.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Dr. Schaepmanschool ligt op 218 meter, IKC Willem van Oranje op 367 meter en Het Meerrijk op 442 meter. Ook is er voortgezet onderwijs op 1,8 kilometer.

Hoe is het energielabel B te duiden?

Energielabel B betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label C of lager. Het is een goed uitgangspunt voor een woning uit 1995.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de Albert Heijn zit op 641 meter, goed voor de dagelijkse boodschappen. Ook de Coop op 1024 meter en een andere Albert Heijn op 1121 meter zijn binnen loopafstand.

Alpina Kampen (was Sinke Kampen)
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.