Vrijstaande woning te koop: Citer 26, Kampen
16 uur geleden ontdekt

Citer 26

De Maten, Kampen

€ 735.000
Buurt De Maten, KampenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 223m²
223m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in De Maten

Deze vrijstaande woning aan de Citer in Kampen ademt ruimte en rust. Met 223 m² woonoppervlak en een perceel van 416 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1997 heeft energielabel C. De vraagprijs van €735.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Kampen.

De Maten: een rustige, groene buurt

De Maten is een rustige woonbuurt met veel eengezinswoningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "In deze buurt is er heel weinig aan de hand. Er gebeuren weinig dingen en de mensen zijn aardig." De buurt scoort een 7,75. Het is een typische gezinsbuurt: veel huishoudens met kinderen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,9. Meer over de buurt De Maten.

Het dagelijks leven rond de Citer

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, om de hoek op 637 meter. Ook Coop (921 meter) en Jumbo (1440 meter) zijn dichtbij. Voor de kinderen is basisschool Dr. Schaepmanschool twee straten verder (330 meter), en IKC Willem van Oranje op 364 meter. Het voortgezet onderwijs zit op 1,8 km. Het treinstation van Kampen is tien minuten lopen. De gemeente Kampen biedt verder alle voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nicolet Hoorn Makelaardij en Taxatiebureau op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 735.000
Prijs per m²€ 3.296
Woonoppervlakte223m²
Perceeloppervlakte416m²
Bouwjaar1997
EnergielabelC
BuurtDe Maten
WijkKampen
GemeenteKampen

Locatie

Citer 26, Kampen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Flip Kruithof
05-01-2025
Gezellig en veilig

In deze buurt is er heel weinig aan de hand. Er gebeuren weinig dingen en de mensen zijn aardig.

Buurt statistieken

Gegevens uit De Maten

Inwoners3.050
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Albert Heijn
Lovinkstraat 20 22
637m
Coop
Hendrik van Viandenstraat 50
921m
Albert Heijn
De Arend 2
1069m

Scholen

41 binnen 5 km

Dr. Schaepmanschool
Basisonderwijs · 230 leerlingen
330m
IKC Willem van Oranje
Basisonderwijs · 214 leerlingen
364m
Het Meerrijk
Basisonderwijs · 122 leerlingen
411m

Veelgestelde vragen

Over Citer 26, Kampen

Welk energielabel heeft Citer 26?

De woning aan Citer 26 in Kampen heeft energielabel C.

Is €735.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €735.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 223 m² met een perceel van 416 m² in De Maten. De woning heeft energielabel C en is gebouwd in 1997. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de kenmerken van deze woning.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 1,3 km van het treinstation van Kampen, wat ongeveer tien minuten lopen is. De buurt is rustig en groen, met goede verbindingen naar de omliggende steden.

Wat voor type buurt is De Maten?