Tussenwoning te koop: Covelakker 8, Eindhoven
Verkocht onder voorbehoud
KopenEindhovenTussenwoningenCovelakker 8

Covelakker 8

Vlokhoven, Eindhoven

€ 459.500
Buurt Vlokhoven, EindhovenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 127m²
127m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Vlokhoven

Deze tussenwoning aan de Covelakker 8 in Eindhoven ademt de sfeer van de jaren zestig: solide baksteen, een flinke woonkamer en een praktische indeling. Met 127 m² woonoppervlak en een perceel van 149 m² is er ruimte voor een gezin of wie graag wat extra vierkante meters heeft. De woning staat in Vlokhoven, een buurt die zijn oorsprong vindt in de ontginningsgeschiedenis van de regio. Met een vraagprijs van €459.500 is deze woning aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Eindhoven, maar de ruime opzet en het perceel maken het een interessante optie.

Vlokhoven: rustig en groen

Vlokhoven is een rustige woonbuurt met veel groen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt telt zo'n 3.595 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9. Er zijn relatief veel eenpersoonshuishoudens (940) en huishoudens met kinderen (520). Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Veel klagers en mopperkonten. Nee genoug Parker en voor student en in andere Straaten." De buurt Vlokhoven heeft een stedelijkheidsgraad van 1 (zeer sterk stedelijk), maar voelt door de ruime opzet toch wat groener aan.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo (om de hoek), Lidl (twee straten verder) of AH XL (vijf minuten lopen). Basisscholen zijn er volop: SALTO-school Cornelis Jetses ligt naast de deur, en Evangelische Basisschool Online op loopafstand. Ook een kinderdagverblijf en een park of plantsoen zijn vlakbij. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar in Vlokhoven zelf is het lekker rustig.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Alberti Garantiemakelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 459.500
Prijs per m²€ 3.618
Woonoppervlakte127m²
Perceeloppervlakte149m²
Bouwjaar1967
EnergielabelB
BuurtVlokhoven
WijkOntginning
GemeenteEindhoven

Locatie

Covelakker 8, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.1
SP
20-09-2024
Slecht

Veel klagers en mopperkonten. Nee genoug Parker en voor student en in andere Straaten.

Buurt statistieken

Gegevens uit Vlokhoven

Inwoners3.595
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Vlokhoven

Woningvoorraad1.696
Gem. WOZ-waarde€ 304.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen66%

Supermarkten

55 binnen 5 km

Jumbo
Winkelcentrum Woensel 1
418m
Lidl
Winkelcentrum Woensel 410
528m
AH XL
Winkelcentrum Woensel 119
616m

Scholen

80 binnen 5 km

SALTO-school Cornelis Jetses
Basisonderwijs · 160 leerlingen
210m
Evangelische Basisschool Online
Basisonderwijs · 360 leerlingen
517m
Rapenland
Basisonderwijs · 324 leerlingen
650m

Veelgestelde vragen

Over Covelakker 8, Eindhoven

Welk energielabel heeft Covelakker 8?

De woning aan Covelakker 8 in Eindhoven heeft energielabel B.

Is €459.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €459.500 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€416.593) en de mediaan van beschikbare koopwoningen (€509.000). De gemiddelde prijs per m² in Vlokhoven is €3.998, wat neerkomt op €3.618 per m² voor deze woning. Dat is aan de lage kant, maar de woning is wel uit 1967 en heeft een energielabel dat mogelijk niet zuinig is. Het is een marktconforme prijs voor een ruime tussenwoning in deze buurt.

Hoe is de buurt Vlokhoven om in te wonen?

Vlokhoven is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen (63%) en een mix van bewoners. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de buurt heeft een laag aantal misdrijven (100 totaal). De stedelijkheidsgraad is hoog, maar de buurt oogt niet druk. Een bewoner noemt het 'slecht' vanwege 'veel klagers en mopperkonten', maar dat is een subjectieve ervaring. Over het algemeen is het een prettige, veilige woonomgeving.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1967 en heeft een woonoppervlak van 127 m² op een perceel van 149 m². De woning wordt aangeboden via Alberti Garantiemakelaars.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. SALTO-school Cornelis Jetses ligt op 210 meter, Evangelische Basisschool Online op 517 meter en Rapenland op 650 meter. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 1,6 km. Ook kinderdagverblijven zijn vlakbij, op 400 meter. Het is een geschikte buurt voor gezinnen met jonge kinderen.

Hoe is het openbaar vervoer in Vlokhoven?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,7 km afstand, wat betekent dat je er ongeveer tien minuten met de fiets of bus over doet. Voor dagelijks woon-werkverkeer is een auto of fiets vaak handiger, maar met het OV kom je ook in de stad.

Wat zijn de boodschappenmogelijkheden?

Er zijn diverse supermarkten dichtbij. Jumbo zit op 418 meter (om de hoek), Lidl op 528 meter (twee straten verder) en AH XL op 616 meter (vijf minuten lopen). Ook Albert Heijn is op 792 meter te vinden. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Alberti Garantiemakelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen