Tussenwoning te koop: De Haak 8, Zegveld
Onder bod
KopenWoerdenTussenwoningenDe Haak 8

De Haak 8

Zegveld (dorp), Woerden

€ 375.000
Buurt Zegveld (dorp), ZegveldBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een energiezuinige tussenwoning in het groene Zegveld

Deze tussenwoning uit 2021 staat in het rustige Zegveld, een dorp in de gemeente Woerden. Met energielabel A++ is dit een zeer zuinige woning, wat gunstig is voor de maandlasten. De woning heeft 69 m² woonoppervlak, wat kleiner is dan het buurtgemiddelde van 96 m². De vraagprijs van €375.000 is marktconform voor een woning van dit type en bouwjaar in deze omgeving. Bekijk ook andere tussenwoningen in Woerden.

De buurt Zegveld (dorp)

Zegveld (dorp) is een kleine, rustige kern met ongeveer 1.845 inwoners. De buurt heeft een dorps karakter met veel eengezinswoningen (87% van de woningvoorraad). Het is een plek waar veel gezinnen wonen: 305 huishoudens hebben kinderen. De sfeer is gemoedelijk en groen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsgerichte omgeving. Lees meer over de buurt Zegveld (dorp).

Het leven in de straat

In het dagelijks leven heb je de Coop om de hoek (op 292 meter) voor je boodschappen. Voor de kinderen is er de School met de Bijbel op loopafstand (371 meter). Ook een kinderdagverblijf en de bibliotheek zijn dichtbij. Het dorp heeft een paar restaurants en een park op vier kilometer afstand. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar Woerden. De gemeente Woerden biedt een mix van dorpse rust en stedelijke voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Woerden Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 juni 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 375.000
Prijs per m²€ 5.435
Woonoppervlakte69m²
Perceeloppervlakte81m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA++
GemeenteWoerden

Locatie

De Haak 8, Zegveld

Buurt statistieken

Gegevens uit Zegveld (dorp)

Inwoners1.845
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Zegveld (dorp)

Woningvoorraad768
Gem. WOZ-waarde€ 370.000
Koopwoningen73%
Huurwoningen27%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Coop
Middenweg 1
292m
SPAR express
Leidsestraatweg 132
3665m
PLUS
Hallehuis 1A
3763m

Scholen

20 binnen 5 km

School met de Bijbel
Basisonderwijs · 145 leerlingen
371m
Rooms Katholieke Basisschool Miland
Basisonderwijs · 5 leerlingen
3071m
Kalsbeek College, locatie Schilderspark
Voortgezet onderwijs · 1733 leerlingen
3486m

Veelgestelde vragen

Over De Haak 8, Zegveld

Welk energielabel heeft De Haak 8?

De woning aan De Haak 8 in Zegveld heeft energielabel A++.

Is €375.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €375.000 ligt dicht bij het gemiddelde van €380.000 voor koopwoningen in de buurt. De woning is kleiner dan gemiddeld (69 m² versus 96 m²), maar heeft een modern energielabel A++ en is gebouwd in 2021. Daarmee is de prijs marktconform.

Hoe zuinig is energielabel A++?

Energielabel A++ is het best mogelijke label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De stookkosten zijn laag en het binnenklimaat is comfortabel. In de buurt heeft geen enkel ander koopaanbod dit label, dus deze woning steekt er gunstig bovenuit.

Wat is er te doen in Zegveld?

Zegveld is een rustig dorp met basisvoorzieningen zoals een supermarkt, basisschool en bibliotheek op loopafstand. Voor uitgaan, winkels of voortgezet onderwijs ben je aangewezen op Woerden, dat op ongeveer 5 kilometer ligt. Het dorp heeft een paar restaurants en is omgeven door weilanden.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,9 kilometer afstand. Dat is te ver om te lopen, maar met de fiets of auto ben je er in een kwartier.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in Zegveld?

Op dit moment staan er slechts 2 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan deze er één is. Dat is een klein aanbod. Ter vergelijking: in de afgelopen periode zijn er 5 woningen verkocht, met een gemiddelde verkoopprijs van €551.800.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

Verkochte woningen in de buurt stonden gemiddeld 19 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.

Woerden Makelaardij
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Zegveld (dorp)

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appDe Haak 8, Zegveld
Bekijk