Tussenwoning te koop: De Insulindestraat 51, Vlissingen
KopenVlissingenTussenwoningenDe Insulindestraat 51

De Insulindestraat 51

Scheldekwartier, Vlissingen

€ 589.500
Buurt Scheldekwartier, VlissingenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 188m²
188m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in het Scheldekwartier

Deze tussenwoning uit 2021 staat in het Scheldekwartier, een jonge wijk in Vlissingen. Met 188 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A+++ is het een comfortabele en duurzame woning. De vraagprijs van €589.500 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de moderne afwerking. Bekijk ook andere tussenwoningen in Vlissingen voor een vergelijking.

De buurt Scheldekwartier

Het Scheldekwartier is een stedelijke buurt met ruim 1000 inwoners. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een centrumwijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt staat bekend om zijn moderne uitstraling. Meer over de buurt Scheldekwartier lees je op de buurtpagina.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo en Lidl, beide om de hoek. Ook Albert Heijn en Aldi zijn op loopafstand. In de buurt vind je basisscholen zoals Archipelschool De Branding, op twee straten verder. De gemeente Vlissingen biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Krijger & Dieleman Makelaars en Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 589.500
Prijs per m²€ 3.136
Woonoppervlakte188m²
Perceeloppervlakte114m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA+++
BuurtScheldekwartier
WijkBinnenstad
GemeenteVlissingen

Locatie

De Insulindestraat 51, Vlissingen

Buurt statistieken

Gegevens uit Scheldekwartier

Inwoners1.055
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Jumbo
Hermesweg 25
573m
Lidl
Mercuriusweg 16
573m
Albert Heijn
Aagje Dekenstraat 16
669m

Scholen

32 binnen 5 km

Archipelschool De Branding
Basisonderwijs · 119 leerlingen
676m
Archipelschool Frans Naerebout
Basisonderwijs · 67 leerlingen
1043m
Ichtusschool
Basisonderwijs · 125 leerlingen
1043m

Veelgestelde vragen

Over De Insulindestraat 51, Vlissingen

Welk energielabel heeft De Insulindestraat 51?

De woning aan De Insulindestraat 51 in Vlissingen heeft energielabel A+++.

Is €589.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €589.500 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Vlissingen, maar de woning is ook groter dan gemiddeld (188 m²) en heeft een zeer zuinig energielabel A+++. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en ligging.

Hoe duurzaam is deze woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het best mogelijke label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een minimale CO2-uitstoot. Dit komt door goede isolatie, een warmtepomp en mogelijk zonnepanelen. Je kunt rekenen op een lage energierekening.

Wat is de ligging van deze woning in Vlissingen?

De woning staat in het Scheldekwartier, een stedelijke buurt in het centrum van Vlissingen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat betekent dat er veel voorzieningen in de buurt zijn. Het treinstation ligt op 3,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor openbaar vervoer.