Tussenwoning te koop: De Koningshof 22, Swifterbant
KopenDrontenTussenwoningenDe Koningshof 22

De Koningshof 22

Spelbuurt, Dronten

€ 439.500
Buurt Spelbuurt, SwifterbantBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 163m²
23% groter dan gemiddeld in de buurt
Vomar op 285m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Swifterbant

Deze tussenwoning aan De Koningshof 22 ademt de rust van een dorp waar je elkaar nog groet. Met 163 m² woonoppervlak en een perceel van 335 m² is er ruimte voor een gezin of voor wie graag een werkplek en logeerkamer combineert. Het energielabel C betekent dat de stookkosten redelijk zijn, maar niet extreem laag. De vraagprijs van €439.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Kijk ook eens naar andere tussenwoningen in Dronten voor een idee van het aanbod.

De buurt Spelbuurt

De woning ligt in de buurt Spelbuurt, een rustige woonwijk in Swifterbant. De buurt telt zo'n 1340 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar kinderen op straat spelen en buren elkaar kennen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, overwegens eengezinswijk zien.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je in vijf minuten naar Vomar op 285 meter, of naar Albert Heijn op 416 meter. Basisschool De Branding zit om de hoek, op 285 meter, en ook De Golfslag en De Dukdeldam zijn op loopafstand. Het park of plantsoen is op 200 meter. De gemeente Dronten biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en restaurant op 700 meter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van der Linden Groep aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 439.500
Prijs per m²€ 2.696
Woonoppervlakte163m²
Perceeloppervlakte335m²
Bouwjaar1978
EnergielabelC
BuurtSpelbuurt
WijkSwifterbant
GemeenteDronten

Locatie

De Koningshof 22, Swifterbant

Buurt statistieken

Gegevens uit Spelbuurt

Inwoners1.340
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Spelbuurt

Woningvoorraad586
Gem. WOZ-waarde€ 257.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Vomar
Zuidsingel 32 A
285m
Albert Heijn
De Poort 10
416m
Albert Heijn
Beursstraat 12
4790m

Scholen

6 binnen 5 km

De Branding
Basisonderwijs · 123 leerlingen
285m
De Golfslag
Basisonderwijs · 191 leerlingen
589m
De Duykeldam
Basisonderwijs · 106 leerlingen
702m

Veelgestelde vragen

Over De Koningshof 22, Swifterbant

Welk energielabel heeft De Koningshof 22?

De woning aan De Koningshof 22 in Swifterbant heeft energielabel C.

Is €439.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €439.500 is marktconform voor een tussenwoning van 163 m² met een perceel van 335 m² in Swifterbant. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1978. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Swifterbant?

Swifterbant ligt in de gemeente Dronten, in de provincie Flevoland. Het treinstation is op 7,8 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De snelwegen A6 en N50 zijn goed bereikbaar.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning, gebouwd in 1978, met een woonoppervlak van 163 m² en een perceel van 335 m². Het energielabel is C. De woning heeft geen extra's zoals een garage of zonnepanelen, maar biedt wel ruime kamers.