Tussenwoning te koop: De Kule 40, Den Oever
2 uur geleden ontdekt

De Kule 40

Den Oever (woonkern), Hollands Kroon

€ 250.000
Buurt Den Oever (woonkern), Den OeverBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 134m²
134m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Den Oever

Deze tussenwoning aan De Kule 40 in Den Oever ademt de rust van een dorp aan het water. Met 134 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 130 vierkante meter is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1974 is solide gebouwd en ligt in een straat waar het nog echt stil is. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiekosten lastig in te schatten zijn. Met een vraagprijs van €250.000 is dit een scherp geprijsde woning vergeleken met andere tussenwoningen in Hollands Kroon.

De buurt Den Oever (woonkern)

Den Oever is een dorp waar het leven nog overzichtelijk is. De buurt Den Oever (woonkern) telt ruim 2100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en twee derde is koop. Het is een rustige, veilige buurt met weinig criminaliteit. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren.

Leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Dekamarkt, die op zeven minuten lopen ligt. Ook de basisschool OBS 't Span is om de hoek, op nog geen vijf minuten lopen. Voor de middelbare school moeten kinderen wel verder reizen, want die is pas op elf kilometer afstand. De gemeente Hollands Kroon biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder NederMakelaar en Funda. Het energielabel staat niet in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 250.000
Prijs per m²€ 1.866
Woonoppervlakte134m²
Perceeloppervlakte130m²
Bouwjaar1974
BuurtDen Oever (woonkern)
WijkDen Oever
GemeenteHollands Kroon

Locatie

De Kule 40, Den Oever

Buurt statistieken

Gegevens uit Den Oever (woonkern)

Inwoners2.150
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Dekamarkt
Havenweg 12
752m
Dekamarkt
Hoofdstraat 37
5098m
Aldi
Hoofdstraat 4
5141m

Scholen

3 binnen 5 km

OBS 't Span
Basisonderwijs · 178 leerlingen
635m
Kindcentrum Op de Elft / Henricusschool
Basisonderwijs · 201 leerlingen
4639m
Kindcentrum Op de Elft / De Kei
Basisonderwijs · 201 leerlingen
4661m

Veelgestelde vragen

Over De Kule 40, Den Oever

Is €250.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een tussenwoning van 134 m² in Den Oever is €250.000 marktconform. De prijs per vierkante meter ligt rond de €1.865, wat gebruikelijk is voor deze regio. Zonder energielabel is het lastig om de totale woonlasten in te schatten, maar de vraagprijs is zeker niet te hoog.

Hoe oud is de woning en wat zegt dat over het onderhoud?

De woning is gebouwd in 1974, dus inmiddels bijna 50 jaar oud. Dat betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is aan installaties zoals de cv-ketel, het dak of de kozijnen. Een bouwtechnische keuring kan duidelijkheid geven over de staat van de woning.

Wat is de ligging van Den Oever?

Den Oever ligt in de kop van Noord-Holland, direct aan het IJsselmeer. Het dorp is rustig en heeft basisvoorzieningen zoals een supermarkt, basisschool en huisarts. Voor uitgebreidere winkels of uitgaansgelegenheden ben je aangewezen op omliggende plaatsen als Hippolytushoef of Den Helder.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand (circa 600 meter) vind je basisschool OBS 't Span. Voor voortgezet onderwijs moeten kinderen naar de dichtstbijzijnde school op ruim 11 kilometer afstand, bijvoorbeeld in Den Helder of Wieringerwerf.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt is veilig. In het meest recente jaar zijn er 47 misdrijven geregistreerd in de hele wijk, wat neerkomt op een laag aantal per inwoner. Het is een rustige woonomgeving waar je je veilig kunt voelen.

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

NederMakelaar heeft op de gebruikte platforms alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie. Dit kan betekenen dat het label nog niet is vastgesteld of dat de makelaar het niet heeft vermeld.