Tussenwoning te koop: De Wervel 38, Alblasserdam
KopenAlblasserdamTussenwoningenDe Wervel 38

De Wervel 38

Middelland, Alblasserdam

€ 599.000
Buurt Middelland, AlblasserdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 206m²
206m² woonoppervlakte
PLUS op 499m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Alblasserdam

Deze tussenwoning aan De Wervel 38 ademt ruimte en rust. Met 206 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 200 vierkante meter is het een flinke woning, gebouwd in 1990 en voorzien van energielabel B. De vraagprijs van €599.000 is marktconform voor tussenwoningen in Alblasserdam.

Buurt Middelland

De woning ligt in de buurt Middelland, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt 570 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de PLUS om de hoek (500 meter) of de Lidl (700 meter). De kinderen lopen naar IKC 't Nokkenwiel (twee straten verder) of Christelijk IKC De Twijn (vijf minuten lopen). De gemeente Alblasserdam biedt verder een park op loopafstand (400 meter) en een restaurant om de hoek (700 meter).

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Huizenbemiddelaar Dordrecht op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 599.000
Prijs per m²€ 2.908
Woonoppervlakte206m²
Perceeloppervlakte200m²
Bouwjaar1990
EnergielabelB
BuurtMiddelland
WijkBlokweer
GemeenteAlblasserdam

Locatie

De Wervel 38, Alblasserdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Middelland

Inwoners570
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

25 binnen 5 km

PLUS
Sportlaan 1
499m
Lidl
Wilgenplein 2
692m
Albert Heijn
Makado-Center 41
825m

Scholen

54 binnen 5 km

IKC 't Nokkenwiel
Basisonderwijs · 266 leerlingen
240m
Christelijk IKC De Twijn
Basisonderwijs · 427 leerlingen
583m
Ds Joannes Beukelmanschool
Basisonderwijs · 525 leerlingen
639m

Veelgestelde vragen

Over De Wervel 38, Alblasserdam

Welk energielabel heeft De Wervel 38?

De woning aan De Wervel 38 in Alblasserdam heeft energielabel B.

Is €599.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €599.000 is marktconform voor een tussenwoning van 206 m² met energielabel B in Alblasserdam. De woning is gebouwd in 1990 en heeft een perceel van 200 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de grootte en staat van de woning.

Hoe is de bereikbaarheid van Alblasserdam?

Het treinstation ligt op 8,8 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus. De omgevingsadressendichtheid is 1850, wat duidt op een stedelijke omgeving met voldoende voorzieningen in de buurt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. IKC 't Nokkenwiel ligt op 240 meter, Christelijk IKC De Twijn op 583 meter en Ds Joannes Beukelmanschool op 639 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Alblasserdam of verder, de dichtstbijzijnde school is op 5 km afstand.