Tussenwoning te koop: De Wetlaan 49, Zeist
Onder bod
KopenZeistTussenwoningenDe Wetlaan 49

De Wetlaan 49

Centrumschil-Noord, Zeist

€ 629.000
Buurt Centrumschil-Noord, ZeistBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 146m²
146m² woonoppervlakte
Hoogvliet op 320m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Zeist

Deze tussenwoning uit 1910 ademt sfeer met zijn klassieke uitstraling en royale oppervlakte van 146 m². De woning ligt in de rustige De Wetlaan, waar je de historie van Zeist proeft. Met een vraagprijs van €629.000 is dit een marktconforme optie voor wie een authentiek huis zoekt. Bekijk ook het aanbod van tussenwoningen in Zeist voor vergelijkbare opties.

Centrumschil-Noord: een levendige buurt

De buurt Centrumschil-Noord is een mix van oud en nieuw, met veel eengezinswoningen en een gemêleerde bevolking. Het is een plek waar je elkaar nog kent. De buurt Centrumschil-Noord heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, wat betekent dat er altijd wat te beleven valt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Hoogvliet om de hoek (320 m) of de Lidl (355 m). Ook de Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor de kinderen zijn er diverse basisscholen in de buurt, zoals CBS De Hoeksteen (400 m) en De Damiaanschool (507 m). Het Seyster College voor voortgezet onderwijs ligt op 600 m. De gemeente Zeist biedt een fijne mix van stedelijk en groen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nijland Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 629.000
Prijs per m²€ 4.308
Woonoppervlakte146m²
Perceeloppervlakte114m²
Bouwjaar1910
EnergielabelF
BuurtCentrumschil-Noord
WijkZeist Centrum
GemeenteZeist

Locatie

De Wetlaan 49, Zeist

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrumschil-Noord

Inwoners5.150
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Hoogvliet
Antonlaan 187
320m
Lidl
Van Reenenweg 151-153
355m
Jumbo
Korte Steynlaan 2
393m

Scholen

51 binnen 5 km

CBS De Hoeksteen
Basisonderwijs · 212 leerlingen
400m
De Damiaanschool
Basisonderwijs · 319 leerlingen
507m
Seyster College locatie Bergweg
Voortgezet onderwijs · 76 leerlingen
604m

Veelgestelde vragen

Over De Wetlaan 49, Zeist

Welk energielabel heeft De Wetlaan 49?

De woning aan De Wetlaan 49 in Zeist heeft energielabel F.

Is €629.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €629.000 is marktconform voor een tussenwoning van 146 m² in Zeist. Het energielabel F is wel een aandachtspunt, want dat betekent dat de stookkosten relatief hoog kunnen zijn. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Wat betekent energielabel F voor mijn maandlasten?

Energielabel F is onzuinig, dus je kunt hogere energiekosten verwachten dan bij een woning met een beter label. De woning heeft wel karakter, maar reken op een hogere energierekening.

Hoe is de buurt Centrumschil-Noord om in te wonen?

Centrumschil-Noord is een levendige buurt met veel eengezinswoningen en een mix van bewoners. De omgevingsadressendichtheid is hoog, dus er is altijd reuring. Voorzieningen als supermarkten en scholen zijn op loopafstand, en het centrum van Zeist is dichtbij. Het is een fijne plek voor wie van stedelijk wonen met groen houdt.