Tussenwoning te koop: Dijkshoornseweg 26, Den Hoorn (Zh)
Verkocht onder voorbehoud
KopenMidden-DelflandTussenwoningenDijkshoornseweg 26

Dijkshoornseweg 26

Den Hoorn, Midden-Delfland

€ 499.500
Buurt Den Hoorn, Den Hoorn (Zh)Bekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
PLUS op 47m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Tussenwoning met karakter in Den Hoorn

Deze tussenwoning uit 1915 aan de Dijkshoornseweg heeft een authentieke uitstraling en een woonoppervlak van 106 m². De woning ligt in het dorpse Den Hoorn, waar je nog merkt dat mensen naar elkaar omkijken. Met een energielabel C en een perceel van 125 m² is dit een woning met potentie. De vraagprijs van € 499.500 is marktconform voor een tussenwoning in Midden-Delfland.

Buurt Den Hoorn

Den Hoorn is een dorp met een hechte gemeenschap. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,2. Een bewoner zegt: "Wij werden meteen in de gemeenschap opgenomen." Een ander noemt het "een fijn dorp met mensen die nog naar elkaar omkijken." De buurt Den Hoorn telt ruim 8.200 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en driekwart is koop.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je zo naar de PLUS, die naast de deur zit. Ook een Lidl en Dirk zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Horizon, op een paar minuten lopen, of naar de Gabriëlschool Harnaschpolder. Voor voortgezet onderwijs is Stanislas Dalton Delft om de hoek. De gemeente Midden-Delfland biedt een rustige, groene omgeving met voorzieningen dichtbij.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hooghlanden makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 499.500
Prijs per m²€ 4.712
Woonoppervlakte106m²
Perceeloppervlakte125m²
Bouwjaar1915
EnergielabelC
BuurtDen Hoorn
WijkSchipluiden
GemeenteMidden-Delfland

Locatie

Dijkshoornseweg 26, Den Hoorn (Zh)

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.4
Kathinka
12-09-2025
Een fijn dorp met mensen die nog naar elkaar omkijken

Wij werden meteen in de gemeenschap opgenomen

7.0
Michael de Jong
04-08-2024
Den Hoorn is een dorp geen buurt

Den Hoorn is al eeuwen lang een dorp, sinds 1100 is Den Hoorn al een dorp voorheen viel het onder de gemeente Schipluiden en sinds de vorming van de gemeente midden delfland valt ons dorp daaronder Den Hoorn is nog aardig wat groter dan het aangegeven deel op het kaartje zo'n 5 a 6 (voor de lokale bevolking) benoembare dorps delen/wijken

Buurt statistieken

Gegevens uit Den Hoorn

Inwoners8.205
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

40 binnen 5 km

PLUS
Leeuwenberg 1
47m
Lidl
Griegstraat 275
876m
Dirk
Troelstralaan 77-85
1451m

Scholen

55 binnen 5 km

Stanislas Dalton Delft
Voortgezet onderwijs · 877 leerlingen
326m
Basisschool De Horizon
Basisonderwijs · 399 leerlingen
626m
Gabriëlschool Harnaschpolder
Basisonderwijs · 258 leerlingen
975m

Veelgestelde vragen

Over Dijkshoornseweg 26, Den Hoorn (Zh)

Welk energielabel heeft Dijkshoornseweg 26?

De woning aan Dijkshoornseweg 26 in Den Hoorn (Zh) heeft energielabel C.

Is € 499.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 499.500 is marktconform voor een tussenwoning van 106 m² met energielabel C in Den Hoorn. De woning heeft een authentiek karakter uit 1915, maar is geen monument. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, dus het is goed om de staat van onderhoud en de ligging mee te wegen.