Tussenwoning te koop: Drossaard 52, Bergen Op Zoom

Drossaard 52

Langeweg, Bergen op Zoom

€ 324.500
Buurt Langeweg, Bergen Op ZoomBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 213m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Drossaard in Bergen op Zoom heeft een prettige indeling en een zonnige achtertuin. Met 113 m² woonoppervlak en een energielabel B is het een comfortabele woning voor wie op zoek is naar een betaalbaar huis in een groene omgeving. De vraagprijs van €324.500 is marktconform voor tussenwoningen in Bergen op Zoom.

Buurt Langeweg: rustig en groen

De buurt Langeweg is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. Twee bewoners geven de buurt een 6,07. Een van hen zegt: "De buurt is gezellig. Maar er ligt veel vuil en dat blijft ook heel lang liggen." Een ander merkt op: "Het is niet meer zo als vroeger en dat is jammer." De buurt heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6 en veel koopwoningen.

Leven in de straat: voorzieningen om de hoek

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, die om de hoek ligt. Ook Nettorama en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Openbare Basisschool Menno ter Braak of Rooms Katholieke Basisschool Octopus, beide op loopafstand. Het treinstation is op loopafstand. De gemeente Bergen op Zoom biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Helmig Makelaardij en Taxatieburo o/z.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 324.500
Prijs per m²€ 2.872
Woonoppervlakte113m²
Perceeloppervlakte117m²
Bouwjaar1976
EnergielabelB
BuurtLangeweg
WijkBergen op Zoom-Oost
GemeenteBergen op Zoom

Locatie

Drossaard 52, Bergen Op Zoom

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

5.8
Alida
25-08-2024
Vroeger beter

Het is niet meer zo als vroeger en dat is jammer er ook niet echt veel in de buurt te doen en niemand zelf meer de moeite om iets te doen in de buurt echt jammer

6.4
Patty
16-10-2023
Vervuiling

De buurt is gezellig. Maar er ligt veel vuil en dat blijft ook heel lang liggen. Iets meer afvalbakken langs de weg zou fijn zijn. De honden scheiten overal word bijna niet opgeruimd . Graag een bord met verboden voor honden op de markgravenlaan. In de zomer stinkt heel onze tuin naar stront. Graag ook de plantenbak in de hof van wezemaal weghalen die staat precies voor 2 opritten van huizen zodat de mensen de auto daar niet niet kunnen zetten. Er zijn al teveel autos in de straat en dan doe vieze afval/ plantenbak haal het weg slaat nergens op, ze willen meer groen nou dan niet daar is nog gevaarlijk ook omdat er zoveel auto's staan , als er wat gebeurd brand of zo dan word het een probleem om er bij te komen

Buurt statistieken

Gegevens uit Langeweg

Inwoners1.370
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Lidl
Laan van Borgvliet 1
213m
Nettorama
Antwerpsestraatweg 100
829m
Lidl
Antwerpsestraatweg 100
941m

Scholen

29 binnen 5 km

Het Aventurijncollege
Speciaal onderwijs · 163 leerlingen
430m
Openbare Basisschool Menno ter Braak