Tussenwoning te koop: Dudokhof 39, Tilburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenTilburgTussenwoningenDudokhof 39

Dudokhof 39

Bouwmeestersbuurt Noord, Tilburg

€ 489.000
Buurt Bouwmeestersbuurt Noord, TilburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Coop op 232m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in de Bouwmeestersbuurt

Deze tussenwoning aan de Dudokhof voelt als een eigen plek in de stad. Met 108 m² woonoppervlak en een perceel van 127 m² is er voldoende ruimte voor een gezin of stel. Het energielabel A betekent dat je niet wakker hoeft te liggen van de stookkosten. De vraagprijs van €489.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Tilburg, maar de woning is ook ruimer dan gemiddeld.

Bouwmeestersbuurt Noord: divers en levendig

De buurt Bouwmeestersbuurt Noord is een mix van jong en oud, met veel eenpersoonshuishoudens en een flink aandeel studenten. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,7. Een bewoner zegt: "Rustig wonen, mooie omgeving, winkels op loopafstand." Een ander noemt het "rommelig" maar erkent dat er groen is. De buurt is zeer stedelijk, met een hoge dichtheid aan adressen.

Dagelijks leven om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Coop of AH XL. Ook een Aldi zit om de hoek. Basisscholen zoals Tiliander en Hasseltse Poorten zijn op loopafstand. De gemeente Tilburg biedt verder alle stedelijke voorzieningen, van restaurants tot parken.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Twan Zebregs OGB op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 489.000
Prijs per m²€ 4.528
Woonoppervlakte108m²
Perceeloppervlakte127m²
Bouwjaar1989
EnergielabelA
BuurtBouwmeestersbuurt Noord
WijkBouwmeester
GemeenteTilburg

Locatie

Dudokhof 39, Tilburg

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

8.0
Tonny
21-11-2025
Rustig wonen

Ben van een dorp naar stad verhuisd..Mooie omgeving..rustig wonen..winkels op loopafstand…is beheerder bereikbaar…er is voor de jeugd ook buiten een afgesloten dmv hek speelveld.

6.5
Tonny Verhoeven
13-09-2025
Rommelig

Veel oudere mensen.Veel buitenlandse mensen die jonger zijn. Veel mensen fie alles laten slingeren. Er zijn genoeg mogelijkheden om het op de juiste manier te verwijderen. Wel groen in de buurt.Elkaar durven aan te spreken op hun gedrag. Is wel mogelijk om door te geven aan wijkmeester

5.5
Koosje
02-02-2023
Een diverse buurt

Een buurt met een diverse bevolkingsgroep. Je vindt hier veel studenten en studentenhuizen. Met de daklozenopvang, een coffeeshop en een park met een duister verleden is er altijd genoeg te zien in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bouwmeestersbuurt Noord

Inwoners2.155
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Bouwmeestersbuurt Noord

Woningvoorraad1.097
Gem. WOZ-waarde€ 273.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

43 binnen 5 km

Coop
Wilhelminapark 48
232m
AH XL
Jan Heijnsstraat 10
271m
Aldi
Jan Heijnsstraat 30
271m

Scholen

67 binnen 5 km

Basisschool Tiliander
Basisonderwijs · 290 leerlingen
571m
Basisschool Hasseltse Poorten
Basisonderwijs · 162 leerlingen
634m
Basisschool De Vijf Hoeven
Basisonderwijs · 245 leerlingen
667m

Veelgestelde vragen

Over Dudokhof 39, Tilburg

Welk energielabel heeft Dudokhof 39?

De woning aan Dudokhof 39 in Tilburg heeft energielabel A.

Is de prijs van €489.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 52% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€322.071). Maar deze woning is met 108 m² ook groter dan het buurtgemiddelde van 88 m². De prijs per m² is met €4.528 hoger dan het gemiddelde van €3.930 in de buurt. Het is een scherpe prijs voor een energiezuinige tussenwoning met een perceel.

Hoe is de buurt Bouwmeestersbuurt Noord?

De buurt is divers: veel studenten, ouderen en jonge gezinnen. Bewoners waarderen de rust en winkels op loopafstand, maar er zijn ook klachten over rommel. Er is een speelveld voor kinderen. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Tiliander (571 m) en Basisschool Hasseltse Poorten (634 m). Ook zijn er scholen voor voortgezet onderwijs op 1,4 km afstand.

Hoe zit het met het energielabel?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt heeft 60% van de woningen een label D of lager, dus deze woning steekt gunstig af.

Wat is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,3 km afstand, op ongeveer vijftien minuten lopen. Daarmee is Tilburg Centraal goed bereikbaar.

Zijn er winkels in de buurt?

Ja, supermarkten zoals Coop (232 m), AH XL (271 m) en Aldi (271 m) zijn om de hoek. Ook zijn er restaurants op 200 m afstand.

Twan Zebregs OGB
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.