Tussenwoning te koop: Einsteinstraat 16, Zandvoort
KopenZandvoortTussenwoningenEinsteinstraat 16

Einsteinstraat 16

Nieuw Noord - bedrijven, Zandvoort

€ 750.000
Buurt Nieuw Noord - bedrijven, ZandvoortBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 256m²
251% groter dan gemiddeld in de buurt
Vomar op 385m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Zandvoort

Deze tussenwoning uit 2022 ademt nieuwbouw: strak, licht en ruim. Met 256 m² woonoppervlak is het een van de grotere woningen in de buurt. De woning ligt in het bedrijventerrein Nieuw Noord, een rustige hoek van Zandvoort. De vraagprijs van €750.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Zandvoort, maar het formaat is uitzonderlijk.

Buurt Nieuw Noord - bedrijven

De buurt Nieuw Noord - bedrijven is een kleine wijk met 390 inwoners. Het is een gemengde buurt met zowel woningen als bedrijven. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld komt van de cijfers: veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde leeftijd van rond de 45 jaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Vomar, om de hoek op 385 meter. De Albert Heijn en Dekamarkt zijn twee straten verder. Basisscholen zijn er voldoende: de Sociocratische school De School en OBS De Zeevonk zijn beide op loopafstand. Het voortgezet onderwijs zit in de gemeente Zandvoort, op tien minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Greeven NVM Makelaardij o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 2.930
Woonoppervlakte256m²
Bouwjaar2022
BuurtNieuw Noord - bedrijven
WijkZandvoort Noord
GemeenteZandvoort

Locatie

Einsteinstraat 16, Zandvoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw Noord - bedrijven

Inwoners390
Mannen45%
Vrouwen55%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuw Noord - bedrijven

Woningvoorraad139
Gem. WOZ-waarde€ 425.000
Koopwoningen76%
Huurwoningen23%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Vomar
Celsiusstraat 192
385m
Albert Heijn
Grote Krocht 1
1181m
Dekamarkt
Oranjestraat 4
1285m

Scholen

21 binnen 5 km

Sociocratische school De School
Basisonderwijs · 84 leerlingen
514m
Openbare Basisschool De Zeevonk
Basisonderwijs · 219 leerlingen
560m
Wim Gertenbach College Zandvoort
Voortgezet onderwijs · 227 leerlingen
905m

Veelgestelde vragen

Over Einsteinstraat 16, Zandvoort

Is €750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 40% boven het buurtgemiddelde van €537.500, maar het woonoppervlak is met 256 m² ook 251% groter dan het gemiddelde van 73 m². De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was €655.000, dus de vraagprijs is aan de hoge kant, maar het formaat is uitzonderlijk.

Hoe is de buurt Nieuw Noord - bedrijven om in te wonen?

Het is een rustige, gemengde buurt met veel nieuwbouw. Er wonen relatief veel eenpersoonshuishoudens en de gemiddelde leeftijd is rond de 45 jaar. De buurt heeft een bedrijventerrein, maar ook woningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Sociocratische school De School (514 m) en OBS De Zeevonk (560 m). Het voortgezet onderwijs is op 905 meter, het Wim Gertenbach College.