Tussenwoning te koop: Emeraldpad 58, Rosmalen
KopenDen BoschTussenwoningenEmeraldpad 58

Emeraldpad 58

Broekland, Den Bosch

€ 845.000
Buurt Broekland, RosmalenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 206m²
45% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Ruime tussenwoning in groene, kindvriendelijke buurt

Deze tussenwoning aan het Emeraldpad in Rosmalen is een echte gezinswoning. Met 206 m² woonoppervlak is hij 45% groter dan het buurtgemiddelde, wat direct opvalt. De woning uit 2007 heeft energielabel A+, dus je stookkosten vallen mee. De vraagprijs van €845.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook andere tussenwoningen in Den Bosch voor vergelijkbaar aanbod.

Broekland: ruim opgezet en groen

De buurt Broekland in De Groote Wielen is ruim opgezet met veel groen. Een bewoner zegt: 'Ik woon hier heel graag, de buurt is ruim opgezet, veel groen en heel kindvriendelijk. Winkels zijn dichtbij, op fiets/loopafstand.' De buurt telt ruim 3.300 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen. Het is een rustige, veilige omgeving met een lage misdaadcijfer.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die twee straten verder ligt. Ook een Jumbo en Lidl zijn op fietsafstand. Basisscholen zoals ATO-kindcentrum De Sprong en zitten om de hoek. De gemeente Den Bosch biedt verder alle stedelijke voorzieningen op een paar kilometer afstand.

Aangeboden door Staete

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Staete - 's-Hertogenbosch op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 845.000
Prijs per m²€ 4.102
Woonoppervlakte206m²
Perceeloppervlakte294m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA+
BuurtBroekland
WijkDe Groote Wielen
GemeenteDen Bosch

Locatie

Emeraldpad 58, Rosmalen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Joop van de Horst
18-02-2025
Mijn oordeel over Broekland Groote Wielen, een gezellige kindvriendelijke buurt met iets teveel honden en veel teveel katten.

Ik woon hier heel graag, de buurt is ruim opgezet , veel groen en heel kindvriendelijk. Winkels zijn dichtbij, op fiets/loopafstand.

Buurt statistieken

Gegevens uit Broekland

Inwoners3.325
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Broekland

Woningvoorraad1.265
Gem. WOZ-waarde€ 441.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Albert Heijn
Groote Wielenlaan 385
666m
Jumbo
Vreeburg 10
1704m
Jumbo
Harry Coppensstraat 55
1936m

Scholen

19 binnen 5 km

ATO-kindcentrum De Sprong
Basisonderwijs · 204 leerlingen
204m
Wittering.nl
Basisonderwijs · 230 leerlingen
486m
Kindcentrum De Groote Wielen
Basisonderwijs · 346 leerlingen
515m

Veelgestelde vragen

Over Emeraldpad 58, Rosmalen

Welk energielabel heeft Emeraldpad 58?

De woning aan Emeraldpad 58 in Rosmalen heeft energielabel A+.

Is €845.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €845.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€698.625), maar deze woning is met 206 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 142 m². De prijs per m² is ongeveer €4.100, wat iets hoger is dan het gemiddelde van €4.174 in de buurt. Gezien het energielabel A+ en de ruime opzet is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Broekland om in te wonen?

Broekland is een rustige, groene en kindvriendelijke buurt. Bewoners waarderen de ruime opzet en de nabijheid van winkels. Er zijn veel gezinnen met kinderen, en de buurt heeft een laag aantal misdrijven. Het is een fijne plek voor wie van ruimte en groen houdt.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de belangrijkste voorzieningen zijn dichtbij. Een Albert Heijn ligt op loopafstand (666 m), en er zijn meerdere basisscholen binnen een paar honderd meter. Ook een huisartsenpraktijk en kinderdagverblijf zitten om de hoek. Voor uitgebreidere winkels en uitgaansgelegenheden kun je naar het centrum van Den Bosch.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A+, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dat komt onder andere door het bouwjaar 2007 en goede isolatie. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn concrete bedragen niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Hoe groot is de tuin en het perceel?

Het perceel is 294 m² groot, waarvan de woning 206 m² beslaat. De tuin is dus ruim 88 m². De exacte indeling van de tuin staat niet in de advertentie, maar gezien het perceel is er voldoende buitenruimte.

Is er een treinstation in de buurt?

Het treinstation ligt op 2,8 km afstand, dus op fietsafstand. Vanaf daar kun je naar Den Bosch en verder reizen. De exacte reistijd hangt af van de bestemming.