Tussenwoning te koop: Emmalaan 15, Tiel
KopenTielTussenwoningenEmmalaan 15

Emmalaan 15

Elzenpas, Tiel

€ 565.000
Buurt Elzenpas, TielBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 169m²
169m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Emmalaan in Tiel ademt de sfeer van de jaren vijftig, met een flinke oppervlakte van 169 m² en een perceel van 211 m². Het energielabel C geeft aan dat er nog winst te behalen valt, maar de woning is direct bewoonbaar. Met een vraagprijs van €565.000 is dit een marktconform aanbod voor een woning van dit formaat in Tiel. Vergelijk je met andere tussenwoningen in Tiel, dan zit je hier qua prijs in de middenmoot.

De buurt Elzenpas

Elzenpas is een wijk in Tiel-Noord met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt telt ruim 3000 inwoners, waarvan een groot deel 65-plus. Het is een groene, rustige omgeving met veel eengezinswoningen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback om te delen. De buurt Elzenpas staat bekend om zijn ruime opzet en nabijheid van parken.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de PLUS om de hoek (op 5 minuten lopen) of bij de Albert Heijn iets verderop. Voor de kinderen is er basisschool Johannesschool Vrije School Tiel op loopafstand, en ook de Rooms Katholieke Basisschool De Dagobert is dichtbij. Het station van Tiel ligt op 10 minuten lopen. De gemeente Tiel biedt verder voldoende voorzieningen voor dagelijkse boodschappen en ontspanning.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Familie Beekhuizen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 565.000
Prijs per m²€ 3.343
Woonoppervlakte169m²
Perceeloppervlakte211m²
Bouwjaar1950
EnergielabelC
BuurtElzenpas
WijkTiel-Noord
GemeenteTiel

Locatie

Emmalaan 15, Tiel

Buurt statistieken

Gegevens uit Elzenpas

Inwoners3.030
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

10 binnen 5 km

PLUS
Laan van Westroijen 61-63
564m
Albert Heijn
Molenstraatje 2
755m
PLUS
Wilhelmina Druckerstr. 1
886m

Scholen

30 binnen 5 km

Speciaal Basisonderwijs De Wissel
Speciaal onderwijs · 147 leerlingen
383m
Johannesschool Vrije School Tiel
Basisonderwijs · 120 leerlingen
577m
Sonnewijser unit vervolgonderwijs Tiel
Speciaal onderwijs · 139 leerlingen
627m

Veelgestelde vragen

Over Emmalaan 15, Tiel

Welk energielabel heeft Emmalaan 15?

De woning aan Emmalaan 15 in Tiel heeft energielabel C.

Is €565.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €565.000 is marktconform voor een tussenwoning van 169 m² met een perceel van 211 m² in Tiel. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1950. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, maar deze prijs past bij de grootte en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 900 meter van het treinstation van Tiel, wat ongeveer 10 minuten lopen is. De omgevingsadressendichtheid van 1612 duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat voor type buurt is Elzenpas?

Elzenpas is een rustige woonwijk in Tiel-Noord met veel eengezinswoningen (92% van de woningen). De bevolking is gemengd, met een relatief groot aandeel 65-plussers (34%). Er zijn weinig voorzieningen direct in de buurt, maar de supermarkt en het park zijn op loopafstand.