Tussenwoning te koop: Ereprijs 21, Heerenveen
Onder bod
KopenHeerenveenTussenwoningenEreprijs 21

Ereprijs 21

De Greiden, Heerenveen

€ 360.000
Buurt De Greiden, HeerenveenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 128m²
128m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in De Greiden

Deze tussenwoning aan de Ereprijs in Heerenveen ademt rust en ruimte. Met 128 m² woonoppervlak en een perceel van 158 m² is het een prettig thuis voor wie houdt van een ruime opzet. De woning uit 1981 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €360.000 is marktconform vergeleken met andere tussenwoningen in Heerenveen.

De Greiden: een rustige buurt

De Greiden is een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Er is niet veel te doen in de buurt. Er is een speeltuintje met een glijbaan en dat is het dan ook. De mensen zijn erg op zichzelf." De sfeer is dus vooral rustig en wat afstandelijk. De buurt De Greiden telt ruim 7.000 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Poiesz, die op nog geen 100 meter zit. Ook de Jumbo is om de hoek. Kinderen kunnen naar de Ekke de Haanschool (basisonderwijs) op twee straten verder, of naar het Bornego College voor voortgezet onderwijs, dat op vijf minuten lopen ligt. De gemeente Heerenveen biedt verder voldoende voorzieningen zoals huisartsen en parken.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Veenstra Makelaars & Taxateurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 360.000
Prijs per m²€ 2.813
Woonoppervlakte128m²
Perceeloppervlakte158m²
Bouwjaar1981
EnergielabelB
BuurtDe Greiden
WijkHeerenveen
GemeenteHeerenveen

Locatie

Ereprijs 21, Heerenveen

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 1 bewoner

5.0
Rebecca
01-08-2023
Opzichzelf

Er is niet veel te doen in de buurt. Er is een speeltuintje met een glijbaan en dat is het dan ook. De mensen zijn erg op zich zelf en kijken je erg aan. Zelf degene die er niets mee heeft te maken maar er wel betrokken bij wordt. Nee ik zou hier zelf niet willen wonen!

Buurt statistieken

Gegevens uit De Greiden

Inwoners7.295
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit De Greiden

Woningvoorraad3.470
Gem. WOZ-waarde€ 247.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Poiesz
Jister 11
98m
Jumbo
Jister 29
158m
AH to go
Trambaan 11
723m

Scholen

29 binnen 5 km

Ekke de Haanschool
Basisonderwijs · 156 leerlingen
221m
Chr Basissch Het Kompas
Basisonderwijs · 182 leerlingen
287m
Bornego College, locatie Lyceum
Voortgezet onderwijs · 596 leerlingen
393m

Veelgestelde vragen

Over Ereprijs 21, Heerenveen

Welk energielabel heeft Ereprijs 21?

De woning aan Ereprijs 21 in Heerenveen heeft energielabel B.

Is €360.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €360.000 ligt iets onder de mediaanprijs van €362.500 in de buurt. De gemiddelde verkoopprijs van woningen in De Greiden was het afgelopen jaar €361.137, dus de prijs is marktconform. Wel is de gemiddelde vraagprijs per m² €3.069, terwijl deze woning uitkomt op €2.813 per m², wat het relatief gunstig maakt.