Tussenwoning te koop: Europaplein 13, Westkapelle
KopenVeereTussenwoningenEuropaplein 13

Europaplein 13

Westkapelle, Veere

€ 307.500
Buurt Westkapelle, WestkapelleBekijk buurt
SPAR op 458m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Westkapelle

Deze tussenwoning aan het Europaplein staat in een rustige buurt, dicht bij de zee. Met 107 m² woonoppervlak en een perceel van 173 m² is er voldoende ruimte. De woning uit 1969 is solide gebouwd en biedt een goede basis om naar eigen smaak in te richten. De vraagprijs van €307.500 is marktconform voor tussenwoningen in Veere.

Westkapelle

Westkapelle is een dorp met zo'n 2500 inwoners, waar het rustig wonen is. De bevolking is gemengd: veel ouderen, maar ook gezinnen. Het dorp heeft een dorps karakter met voorzieningen op loopafstand. De sfeer is gemoedelijk en de zee is altijd dichtbij.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de SPAR, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen is de supermarkt twee straten verder. Kinderen kunnen naar CBS de Lichtstraal, die naast de deur ligt, of naar Archipelschool De Lichtboei, op een paar minuten lopen. De gemeente Veere biedt een fijne woonomgeving met veel natuur en rust.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Faasse & Fermont Middelburg aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 307.500
Prijs per m²€ 2.874
Woonoppervlakte107m²
Perceeloppervlakte173m²
Bouwjaar1969
BuurtWestkapelle
WijkWestkapelle
GemeenteVeere

Locatie

Europaplein 13, Westkapelle

Buurt statistieken

Gegevens uit Westkapelle

Inwoners2.495
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Koestraat 14
458m
Jumbo
Westkapelseweg 10
3968m
SPAR
Langstraat 30
4446m

Scholen

4 binnen 5 km

CBS de Lichtstraal
Basisonderwijs · 76 leerlingen
24m
Archipelschool De Lichtboei
Basisonderwijs · 77 leerlingen
284m
'T Paalhoofd
Basisonderwijs · 105 leerlingen
3838m

Veelgestelde vragen

Over Europaplein 13, Westkapelle

Is de prijs van €307.500 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs van €307.500 voor een tussenwoning van 107 m² in Westkapelle is marktconform. De woning heeft een perceel van 173 m² en is gebouwd in 1969. In de buurt zijn vergelijkbare woningen schaars, dus de prijs is in lijn met wat je mag verwachten.

Hoe is de buurt om in te wonen?

Westkapelle is een rustig dorp met ongeveer 2500 inwoners. Er wonen veel ouderen en gezinnen. De voorzieningen zoals supermarkt en basisschool zijn op loopafstand. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: CBS de Lichtstraal (24 meter) en Archipelschool De Lichtboei (284 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde is op 14,2 km afstand.

Hoe ver is het naar het strand?

De afstand tot het strand is niet exact vermeld, maar Westkapelle ligt direct aan de kust. Het dorp staat bekend om zijn brede stranden en duinen, dus de zee is dichtbij.