Tussenwoning te koop: Flessegroen 17, Zoetermeer
KopenZoetermeerTussenwoningenFlessegroen 17

Flessegroen 17

Rokkeveen-Oost, Zoetermeer

€ 779.500
Buurt Rokkeveen-Oost, ZoetermeerBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 205m²
56% groter dan gemiddeld in de buurt
Jumbo op 248m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een rustige Zoetermeerse buurt

Deze tussenwoning aan Flessegroen 17 ademt ruimte. Met 205 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabel thuis. De woning uit 1988 staat in Rokkeveen-Oost, een buurt waar het rustig wonen is. De vraagprijs van €779.500 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor tussenwoningen in Zoetermeer ligt lager.

Rokkeveen-Oost: rustig maar met weinig voorzieningen

De buurt Rokkeveen-Oost wordt door bewoners omschreven als rustig. Op basis van twee beoordelingen: "Rustige buurt." en "Rustig." Wel klinkt de kritiek dat er weinig te doen is: "maar nergens in deze wijk valt iets te doen." De buurt telt ruim 12.700 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. Het is een groene omgeving met een park op loopafstand.

Dagelijkse boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die op twee straten verder ligt. Ook Albert Heijn en een andere Jumbo zijn op tien minuten lopen. Voor schoolgaande kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Kindcentrum Het Palet (om de hoek) en Passe Partout Montessori School (twee straten verder). Het voortgezet onderwijs is iets verder weg, maar nog steeds goed bereikbaar. De gemeente Zoetermeer biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Wekker Makelaardij Zoetermeer.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 779.500
Prijs per m²€ 3.802
Woonoppervlakte205m²
Perceeloppervlakte215m²
Bouwjaar1988
EnergielabelA
BuurtRokkeveen-Oost
WijkRokkeveen
GemeenteZoetermeer

Locatie

Flessegroen 17, Zoetermeer

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

6.8
Wil
26-09-2025
Rustige buurt.

Te weinig voorzieningen

6.8
Wil
30-08-2025
Rustig .

Rustige buurt.. maar nergens in deze de wijk vallt iets doen ..

Buurt statistieken

Gegevens uit Rokkeveen-Oost

Inwoners12.715
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Rokkeveen-Oost

Woningvoorraad5.278
Gem. WOZ-waarde€ 398.000
Koopwoningen72%
Huurwoningen28%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Jumbo
Groen-blauwlaan 109
248m
Albert Heijn
Samanthagang 64
1051m
Jumbo
Quirinegang 201
1051m

Scholen

78 binnen 5 km

Kindcentrum Het Palet
Basisonderwijs · 335 leerlingen
273m
Passe Partout Montessori School
Basisonderwijs · 197 leerlingen
311m
IKC De Saffier
Basisonderwijs · 194 leerlingen
453m

Veelgestelde vragen

Over Flessegroen 17, Zoetermeer

Welk energielabel heeft Flessegroen 17?

De woning aan Flessegroen 17 in Zoetermeer heeft energielabel A.

Is de prijs van €779.500 marktconform voor deze woning?

De vraagprijs ligt 38% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€562.967), maar de woning is met 205 m² ook 56% groter dan het buurtgemiddelde van 131 m². De gemiddelde prijs per m² in Rokkeveen-Oost is €4.277, wat neerkomt op €877.000 voor 205 m². Daarmee is de vraagprijs relatief scherp. Wel is het goed om te weten dat de mediaanprijs in de buurt €525.000 is.

Hoe is de buurt Rokkeveen-Oost om in te wonen?

Bewoners omschrijven de buurt als rustig, maar geven aan dat er weinig voorzieningen zijn. Er is een park op loopafstand en de Jumbo is om de hoek. De buurt heeft veel gezinnen en een mix van leeftijden. Het is een groene, rustige wijk, maar voor uitgaan of winkelen moet je naar het centrum van Zoetermeer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt relatief lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 22,2% van de woningen label A of A+, dus dit is een gunstig label.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 1,6 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen. Dat is prima te doen, maar niet direct naast de deur.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Kindcentrum Het Palet (273 m) en Passe Partout Montessori School (311 m). Het voortgezet onderwijs (Picasso Lyceum) ligt op 599 m. Ideaal voor gezinnen met kinderen.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 215 m², waarvan 205 m² woonoppervlak. De tuin is niet apart genoemd, maar met een perceel van deze omvang is er buitenruimte. De exacte indeling kun je het beste bij de makelaar navragen.

De Wekker Makelaardij Zoetermeer
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk