Tussenwoning te koop: Fokkerlaan 16, Amstelveen
Onder bod
KopenAmstelveenTussenwoningenFokkerlaan 16

Fokkerlaan 16

Kastanjebuurt, Amstelveen

€ 595.000
Buurt Kastanjebuurt, AmstelveenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in de Kastanjebuurt

Deze tussenwoning aan de Fokkerlaan ademt de sfeer van de jaren twintig, met een klassieke uitstraling en een flinke dosis karakter. Met 98 vierkante meter woonoppervlak en een eigen tuin is het een fijne plek voor wie van een huis met geschiedenis houdt. De vraagprijs van €595.000 is marktconform voor een tussenwoning in Amstelveen van dit formaat en bouwjaar.

De Kastanjebuurt: rustig en groen

De Kastanjebuurt is een rustige, groene wijk waar het prettig wonen is. Een bewoner zegt: "Het is hier hartstikke rustig, soms wat overlast van jongeren maar over het algemeen prima." Een ander noemt het "een fijne buurt om in op te groeien". De buurt Kastanjebuurt telt ruim 2300 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een echte eengezinswijk: bijna 70% van de woningen is een eengezinswoning.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Ekoplaza, op loopafstand, of bij Coop en Albert Heijn, die ook om de hoek liggen. Kinderen kunnen naar de Openbare Basisschool Piet Hein of Het Palet, beide op loopafstand. Het Keizer Karel College is zelfs twee straten verder. De gemeente Amstelveen biedt verder volop voorzieningen zoals parken, restaurants en een bibliotheek.

Aangeboden door Lunshof Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lunshof Makelaardij Amstelveen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 595.000
Prijs per m²€ 6.071
Woonoppervlakte98m²
Perceeloppervlakte115m²
Bouwjaar1926
EnergielabelC
BuurtKastanjebuurt
WijkKeizer Karelpark
GemeenteAmstelveen

Locatie

Fokkerlaan 16, Amstelveen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.6
Alex
13-05-2025
Gezellig, maar ook soms onveilig

Het is hier hartstikke rustig, soms wat overlast van jongeren maar over het algemeen prima. Er zijn voldoende voorzieningen zoals snackbars, zwembaden, sportscholen en er zit een leuk winkelcentrum.

8.0
Zeb muijsers
25-10-2023
Fijne buurt om in op te groeien

Het is rustig genoeg om als kind lekker over straat te rennen maar dichtbij bij voorzieningen om op te zoeken voor een leuke activiteit

Buurt statistieken

Gegevens uit Kastanjebuurt

Inwoners2.305
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Ekoplaza
Van der Hooplaan 104-106
521m
Coop
Lindenlaan 65-69
679m
Albert Heijn
Rembrandthof 49
734m

Scholen

54 binnen 5 km

Keizer Karel College
Voortgezet onderwijs · 1901 leerlingen
212m
Openbare Basisschool Piet Hein
Basisonderwijs · 639 leerlingen
443m
Het Palet
Basisonderwijs · 206 leerlingen
645m

Veelgestelde vragen

Over Fokkerlaan 16, Amstelveen

Welk energielabel heeft Fokkerlaan 16?

De woning aan Fokkerlaan 16 in Amstelveen heeft energielabel C.

Is €595.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €595.000 is marktconform voor een tussenwoning uit 1926 met 98 m² woonoppervlak in de Kastanjebuurt. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt, al is het bouwjaar wel ouder dan gemiddeld.

Hoe is de bereikbaarheid van de Kastanjebuurt?

De Kastanjebuurt ligt in Amstelveen, op ongeveer 6,3 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De buurt is goed bereikbaar met de fiets en het openbaar vervoer.

Wat voor energielabel heeft deze woning?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet zo efficiënt als nieuwbouwwoningen. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van dit bouwjaar.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool Piet Hein op 443 meter, en Het Palet op 645 meter. Het Keizer Karel College voor voortgezet onderwijs ligt op 212 meter.

Hoe veilig is de Kastanjebuurt?

De buurt wordt over het algemeen als rustig ervaren, al melden bewoners soms overlast van jongeren. Het totale aantal misdrijven in de buurt is 104, wat relatief laag is voor een stedelijk gebied. De meeste bewoners voelen zich veilig.

Wat is de oppervlakte van het perceel?

Het perceel is 115 m² groot, inclusief de tuin. Dat is een fijne maat voor een tussenwoning in een oude wijk, waar je buiten kunt zitten of een kleine stadstuin kunt inrichten.

Lunshof Makelaardij Amstelveen
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.