Tussenwoning te koop: Frederik van Eedenstraat 11, Sommelsdijk
Verkocht onder voorbehoud
KopenGoeree-OverflakkeeTussenwoningenFrederik van Eedenstraat 11

Frederik van Eedenstraat 11

Sommelsdijk westplaat, Goeree-Overflakkee

€ 680.000
Buurt Sommelsdijk westplaat, SommelsdijkBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 187m²
14% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Sommelsdijk

Deze tussenwoning aan de Frederik van Eedenstraat 11 in Sommelsdijk is een echte gezinswoning. Met 187 m² woonoppervlak en een perceel van 279 m² is er volop ruimte. Het energielabel A++ betekent dat je energiekosten laag zijn. De vraagprijs van €680.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de zuinige uitvoering. Vergelijk je met andere tussenwoningen in Goeree-Overflakkee, dan zie je dat dit een forse woning is.

De buurt Sommelsdijk westplaat

De buurt Sommelsdijk westplaat is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Er wonen vooral gezinnen en ouderen, en de sfeer is dorps. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele buurt is met een gemengde bevolking.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Albert Heijn, om de hoek op 436 meter. Voor de dagelijkse boodschappen is PLUS ook dichtbij, op 936 meter. Kinderen gaan naar Openbare Basisschool J.C. van Gent, op 881 meter, of naar de Bosseschool op 962 meter. De gemeente Goeree-Overflakkee biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaar De Dames en Makelaar De Dames op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 januari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 680.000
Prijs per m²€ 3.636
Woonoppervlakte187m²
Perceeloppervlakte279m²
Bouwjaar1998
EnergielabelA++
BuurtSommelsdijk westplaat
WijkSommelsdijk
GemeenteGoeree-Overflakkee

Locatie

Frederik van Eedenstraat 11, Sommelsdijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Sommelsdijk westplaat

Inwoners1.555
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Sommelsdijk westplaat

Woningvoorraad559
Gem. WOZ-waarde€ 445.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Gedempt Kanaal 99
436m
PLUS
Kerkepad 7
936m
Albert Heijn
Dorpsweg 40
1015m

Scholen

14 binnen 5 km

Openbare Basisschool J.C. van Gent
Basisonderwijs · 256 leerlingen
881m
Christelijke School voor Speciaal Basisonderwijs De Wegwijzer
Speciaal onderwijs · 69 leerlingen
932m
Bosseschool
Basisonderwijs · 432 leerlingen
962m

Veelgestelde vragen

Over Frederik van Eedenstraat 11, Sommelsdijk

Welk energielabel heeft Frederik van Eedenstraat 11?

De woning aan Frederik van Eedenstraat 11 in Sommelsdijk heeft energielabel A++.

Is €680.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €680.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Sommelsdijk, maar het woonoppervlak van 187 m² en het energielabel A++ maken het een bijzondere woning. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of minder zuinig. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Wat betekent energielabel A++ voor mijn maandlasten?

Energielabel A++ is zeer zuinig. Je kunt rekenen op lage energiekosten, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens. Het label geeft aan dat de woning goed geïsoleerd is en vaak voorzien is van zonnepanelen of een warmtepomp.