Tussenwoning te koop: Gasthuislaan 29, Steenwijk
Verkocht onder voorbehoud
KopenSteenwijkerlandTussenwoningenGasthuislaan 29

Gasthuislaan 29

Steenwijk West, Steenwijkerland

€ 310.000
Buurt Steenwijk West, SteenwijkBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Aldi op 293m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Steenwijk

Deze tussenwoning uit 1909 heeft een klassieke uitstraling en een woonoppervlak van 112 m². Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energiekosten. Met een vraagprijs van €310.000 is dit een marktconforme optie in vergelijking met andere tussenwoningen in Steenwijkerland.

De buurt: Steenwijk West

Steenwijk West is een rustige woonwijk met een mix van inwoners. De buurt telt ruim 2700 inwoners, waarvan een aanzienlijk deel alleenstaand is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9 zien. De buurt Steenwijk West heeft een gevarieerd woningaanbod, met veel eengezinswoningen.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op twee straten verder. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn om de hoek te vinden. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals de Rooms Katholieke Basisschool Sint Clemens of Christelijk Kindcentrum Willem Alexander, beide op loopafstand. De gemeente Steenwijkerland biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Stenwic Makelaardij en Taxaties op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 310.000
Prijs per m²€ 2.768
Woonoppervlakte112m²
Perceeloppervlakte114m²
Bouwjaar1909
EnergielabelB
BuurtSteenwijk West
WijkSteenwijk
GemeenteSteenwijkerland

Locatie

Gasthuislaan 29, Steenwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Steenwijk West

Inwoners2.725
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Steenwijk West

Woningvoorraad1.501
Gem. WOZ-waarde€ 192.000
Koopwoningen23%
Huurwoningen77%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Aldi
Steenwijkerdiep 27
293m
Jumbo
Steenwijkerdiep 61
360m
Albert Heijn
Prinsen Hoven 1
404m

Scholen

19 binnen 5 km

RSG Tromp Meesters
Voortgezet onderwijs · 916 leerlingen
298m
Rooms Katholieke Basisschool Sint Clemens
Basisonderwijs · 96 leerlingen
412m
Christelijk Kindcentrum Willem Alexander
Basisonderwijs · 77 leerlingen
434m

Veelgestelde vragen

Over Gasthuislaan 29, Steenwijk

Welk energielabel heeft Gasthuislaan 29?

De woning aan Gasthuislaan 29 in Steenwijk heeft energielabel B.

Is €310.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €310.000 ligt onder de mediaanprijs van €354.000 in de buurt. De gemiddelde prijs per m² is €3.082, terwijl deze woning uitkomt op €2.768 per m². Dat maakt de prijs relatief scherp, zeker gezien het energielabel B en het bouwjaar 1909.

Hoe is de bereikbaarheid van Steenwijk West?

Het treinstation van Steenwijk ligt op 1,7 km afstand, goed te doen met de fiets. De buurt is matig stedelijk (stedelijkheidsklasse 3), met een omgevingsadressendichtheid van 1240 adressen per km². Dat betekent een rustige omgeving zonder dat je ver van voorzieningen zit.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning uit 1909 met een woonoppervlak van 112 m² en een perceel van 114 m². Het energielabel B is gunstig voor een woning van deze leeftijd. De woning heeft geen extra's zoals een tuin of balkon in de gegevens, maar de ligging in een rustige buurt is een pluspunt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is de Rooms Katholieke Basisschool Sint Clemens op 412 meter, en ook Christelijk Kindcentrum Willem Alexander (434 m) en Christelijk Kindcentrum Bernhard (474 m) zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs is RSG Tromp Meesters op 298 meter.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 88 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een wijk van deze omvang. De buurt oogt rustig en is vooral populair bij gezinnen en ouderen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 41 dagen. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er vraag is naar woningen in Steenwijk West. De woning staat nu te koop voor €310.000, wat onder het gemiddelde ligt.

Van Stenwic Makelaardij en Taxaties
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.