Tussenwoning te koop: Gentiaanhof 8, Losser
Onder bod
KopenLosserTussenwoningenGentiaanhof 8

Gentiaanhof 8

Losser-Oost, Losser

€ 289.000
Buurt Losser-Oost, LosserBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Gentiaanhof in Losser heeft een woonoppervlak van 116 m² en een perceel van 160 m². De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. Met een vraagprijs van €289.000 ligt deze woning 44% onder het buurtgemiddelde van €514.625, wat het een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Losser.

Buurt Losser-Oost: rustig en groen

Losser-Oost is een rustige buurt met veel groen en een mix van leeftijden. Een bewoner zegt: "De buurt is een gezellige straat met goede buren die naar elkaar omkijken. Locatie is net bij de rivier de Dinkel en is erg mooi om daar te wandelen." Een ander noemt het "een leuk bereikbaar dorp, met veel verschillende leeftijden." De buurt telt zo'n 4.960 inwoners, met een bovengemiddeld aandeel 65-plussers. Meer over de buurt Losser-Oost.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn en Coop, beide op loopafstand (ruim 900 meter). Ook Jumbo is vlakbij. Basisschool Veldzijde zit op twee straten verder (187 meter), en Kindcentrum Meester Snel is op 850 meter. Het voortgezet onderwijs (Twents Carmel College) is op tien minuten lopen. De gemeente Losser biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod via één makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vlot Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 289.000
Prijs per m²€ 2.491
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte160m²
Bouwjaar1974
BuurtLosser-Oost
WijkLosser
GemeenteLosser

Locatie

Gentiaanhof 8, Losser

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.9
RL
03-09-2024
Gezellig

De buurt is een gezellige straat met goede buren die naar elkaar omkijken. Locatie is net bij de rivier de Dinkel en is erg mooi om daar te wandelen. Daarnaast ligt Losser bij Duitsland en dat is weer handig met boodschappen en brandstof, welke hier veel goedkoper zijn. Enige minpunt is dat sommige mensen uit de buurt hun hond in onze tuin uitlaten.

7.4
HT
13-11-2023
rustig dorp

Het is een leuk bereikbaar dorp, met veel verschillende leeftijden. Er zitten 2 supermarkten, een aantal cafétjes, en wat leuke verschillende winkeltjes (medikamente die grenze, kruidvat, zeeman, shoeby, blokker, terstal, hema etc.) er zijn een aantal keer per jaar leuke tentfeesten in het centrum (denk hierbij aan carnaval, breughel, hemelvaart) en eens in de zoveel weken een boerenmarkt. Er is alleen niet heel veel te doen of plekken om te hangen voor jongeren (15 tot 22 jaar) (zoals bijv. Uitgaan, leuke terassen, bowlen of andere activiteiten)

Buurt statistieken

Gegevens uit Losser-Oost

Inwoners4.960
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Losser-Oost

Woningvoorraad2.396
Gem. WOZ-waarde€ 288.000
Koopwoningen58%
Huurwoningen42%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Langenkamp 8
977m
Coop
Langenkamp 5
977m
Jumbo
De Brink 46
1029m

Scholen

12 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Veldzijde
Basisonderwijs · 154 leerlingen
187m
Kindcentrum Meester Snel
Basisonderwijs · 97 leerlingen
850m
KBS De Martinus
Basisonderwijs · 277 leerlingen
1078m

Veelgestelde vragen

Over Gentiaanhof 8, Losser

Is €289.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €289.000 ligt 44% onder het gemiddelde van €514.625 in de buurt. De woning is wel kleiner (116 m²) dan het buurtgemiddelde (157 m²). De prijs per m² is ongeveer €2.491, wat lager is dan het gemiddelde van €3.372 per m² in Losser-Oost.

Hoe is de buurt Losser-Oost om in te wonen?

Bewoners waarderen de buurt met een 7,63. Ze noemen het gezellig, met goede buren en mooie wandelingen langs de Dinkel. Het dorp heeft twee supermarkten, cafés en diverse winkels. Een minpunt is dat er voor jongeren (15-22 jaar) weinig te doen is qua uitgaan of activiteiten.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt werden de afgelopen periode 6 woningen verkocht met een gemiddelde looptijd van 76 dagen. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde, maar de markt is niet oververhit.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Binnen een kilometer vind je basisscholen Veldzijde (187 m), Kindcentrum Meester Snel (850 m) en KBS De Martinus (1.078 m). Voortgezet onderwijs is er bij Twents Carmel College op 1.270 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,5 kilometer afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto of fiets.

Waarom staat het energielabel niet in de advertentie?

Het energielabel wordt door de makelaar niet opgegeven. Daardoor is niet bekend hoe zuinig de woning is. Je kunt dit navragen bij Vlot Makelaars.

Vlot Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.