Tussenwoning te koop: Grinsel 30, Den Dungen
1 uur geleden ontdekt

Grinsel 30

Den Dungen, Sint-Michielsgestel

€ 770.000
Buurt Den Dungen, Den DungenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 221m²
221m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Den Dungen

Deze ruime tussenwoning aan de Grinsel in Den Dungen is een echte gezinswoning. Met 221 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 292 vierkante meter is er volop ruimte. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €770.000 is aan de hoge kant, maar past bij de omvang en het energielabel. Bekijk ook andere tussenwoningen in Sint-Michielsgestel.

Den Dungen: een dorpse gemeenschap

Den Dungen is een dorp met bijna 4000 inwoners, waar veel gezinnen wonen. De buurt heeft een dorps karakter met voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, rustige wijk zien. Meer over de gemeente Sint-Michielsgestel lees je op de buurtpagina.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de basisscholen De Wegwijzer en Fonkel zijn op loopafstand. Het dorp heeft een eigen supermarkt en basisschool, waardoor je voor veel dagelijkse dingen niet ver hoeft te reizen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Staete - De Meierij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 770.000
Prijs per m²€ 3.484
Woonoppervlakte221m²
Perceeloppervlakte292m²
Bouwjaar1988
EnergielabelA
BuurtDen Dungen
WijkDen Dungen
GemeenteSint-Michielsgestel

Locatie

Grinsel 30, Den Dungen

Buurt statistieken

Gegevens uit Den Dungen

Inwoners3.955
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Jumbo
Maaskantje 29
194m
Aldi
Hoogstraat 162
2486m
PLUS
Mercuriusplein 30
2510m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 239 leerlingen
163m
Basisschool Fonkel
Basisonderwijs · 352 leerlingen
290m
Elde College Schijndel voor VWO HAVO VMBO LWOO en PRO
Voortgezet onderwijs · 267 leerlingen
2192m

Veelgestelde vragen

Over Grinsel 30, Den Dungen

Welk energielabel heeft Grinsel 30?

De woning aan Grinsel 30 in Den Dungen heeft energielabel A.

Is €770.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €770.000 is aan de hoge kant, maar gezien de ruime oppervlakte van 221 m², het perceel van 292 m² en het energielabel A is de prijs marktconform voor een tussenwoning in Den Dungen.

Hoe is de buurt Den Dungen om in te wonen?

Den Dungen is een dorp met een rustige, gezinsvriendelijke sfeer. Er wonen veel gezinnen en de voorzieningen zoals supermarkt en basisschool zijn op loopafstand. Het is een prettige omgeving voor wie van een dorps karakter houdt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten en het is goed voor het milieu.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: Basisschool De Wegwijzer op 163 meter en Basisschool Fonkel op 290 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Schijndel of Sint-Michielsgestel, op ongeveer 2,2 kilometer.