Vrijstaande woning te koop: Wilgenpad 2, Den Dungen

Wilgenpad 2

Den Dungen, Sint-Michielsgestel

€ 1.395.000
Buurt Den Dungen, Den DungenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 440m²
440m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Den Dungen

Deze vrijstaande woning aan het Wilgenpad in Den Dungen ademt ruimte en rust. Met 440 m² woonoppervlak en een perceel van 1264 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk je met andere vrijstaande woningen in Sint-Michielsgestel, dan zie je dat dit een forse woning is.

Den Dungen: een dorpse gemeenschap

Den Dungen is een dorp met zo'n 4000 inwoners, waar het aandeel eengezinswoningen hoog is (90%). De buurt kenmerkt zich door een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, rustige wijk zien. De buurt Den Dungen biedt een dorps karakter met voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die om de hoek ligt op 546 meter. Ook zijn er andere supermarkten zoals Aldi en PLUS op iets meer dan twee kilometer. Basisschool Fonkel is op 184 meter. Basisschool De Wegwijzer is op 623 meter. De gemeente Sint-Michielsgestel biedt daarnaast voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Aangeboden door Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dirk van Uden Makelaardij & Taxaties aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.395.000
Prijs per m²€ 3.170
Woonoppervlakte440m²
Perceeloppervlakte1264m²
Bouwjaar1985
EnergielabelA
BuurtDen Dungen
WijkDen Dungen
GemeenteSint-Michielsgestel

Locatie

Wilgenpad 2, Den Dungen

Buurt statistieken

Gegevens uit Den Dungen

Inwoners3.955
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Jumbo
Maaskantje 29
546m
Aldi
Hoogstraat 162
2233m
PLUS
Mercuriusplein 30
2235m

Scholen

15 binnen 5 km

Basisschool Fonkel
Basisonderwijs · 352 leerlingen
184m
Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 239 leerlingen
623m
Basisschool De Kleine Beer
Basisonderwijs · 86 leerlingen
2271m

Veelgestelde vragen

Over Wilgenpad 2, Den Dungen

Welk energielabel heeft Wilgenpad 2?

De woning aan Wilgenpad 2 in Den Dungen heeft energielabel A.

Is €1.395.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.395.000 is fors, maar past bij de grote oppervlakte (440 m²) en het royale perceel (1264 m²). Het energielabel A is een pluspunt. Of de prijs marktconform is, hangt af van de vergelijkbare woningen in de regio. In Den Dungen zijn vrijstaande woningen schaars, dus de prijs kan gerechtvaardigd zijn.

Hoe is de bereikbaarheid van Den Dungen?

Den Dungen ligt in de gemeente Sint-Michielsgestel, in de buurt van 's-Hertogenbosch. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,6 km afstand. Met de auto ben je snel op de snelweg. De omgeving is rustig en landelijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool Fonkel ligt op 184 meter, Basisschool De Wegwijzer op 623 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Schijndel of 's-Hertogenbosch, op ongeveer 3,4 km.