Tussenwoning te koop: Groenendaal 12, Amstelveen
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmstelveenTussenwoningenGroenendaal 12

Groenendaal 12

Buitenplaatsenbuurt, Amstelveen

€ 690.000
Buurt Buitenplaatsenbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in de Buitenplaatsenbuurt

Deze tussenwoning aan Groenendaal 12 in Amstelveen ademt rust. Met 118 m² woonoppervlak en een energielabel B is het een comfortabel thuis. De woning uit 1998 staat in een groene buurt, vlak bij parken. De vraagprijs van €690.000 is marktconform voor tussenwoningen in Amstelveen.

Buitenplaatsenbuurt: groen en gemengd

De Buitenplaatsenbuurt is een rustige wijk met veel groen. Van de 1350 inwoners is een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Er zijn zowel gezinnen als ouderen. Een bewoner zegt: "Prachtige wijk die achteruitgaat" en noemt afvaldumping als probleem. De buurt Buitenplaatsenbuurt heeft een gemiddelde score van 7,63 op basis van één beoordeling.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn of Vomar, beide op 5 minuten lopen. Ook de Openbare Basisschool de Westwijzer en Amsteltaal zijn om de hoek. De gemeente Amstelveen biedt verder een restaurant en bibliotheek op loopafstand.

Aangeboden door Westwijk Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Westwijk Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 690.000
Prijs per m²€ 5.847
Woonoppervlakte118m²
Perceeloppervlakte145m²
Bouwjaar1998
EnergielabelB
BuurtBuitenplaatsenbuurt
WijkBovenkerk - Westwijk Noord
GemeenteAmstelveen

Locatie

Groenendaal 12, Amstelveen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Brenda visser
27-07-2025
Prachtige wijk die achteruitgaat

De afvaldumping wordt erger naarmate ook klein afval ligt overal op straat en in de bossen. Ik woon ook bij een grote parkeerplaats hier wordt ook van alles gedumpt alsof er markt heeft plaatsgevonden. Ook bij de containers voor de deur elke dag groot afval alsof mensen niet kunnen lezen. Vooral bij de flats is het een ramp.

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitenplaatsenbuurt

Inwoners1.350
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Albert Heijn
Westwijkplein 7
615m
Vomar
Westwijkplein 90-102
615m
Albert Heijn
Maalderij 31
900m

Scholen

42 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Westwijzer
Basisonderwijs · 282 leerlingen
319m
Amsteltaal
Basisonderwijs · 119 leerlingen
345m
Elif Amstelveen
Basisonderwijs · 92 leerlingen
430m

Veelgestelde vragen

Over Groenendaal 12, Amstelveen

Welk energielabel heeft Groenendaal 12?

De woning aan Groenendaal 12 in Amstelveen heeft energielabel B.

Is €690.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €690.000 is marktconform voor een tussenwoning van 118 m² met energielabel B in Amstelveen. De woning is gebouwd in 1998 en heeft een perceel van 145 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het is goed om de prijs te relateren aan de staat en ligging.