Tussenwoning te koop: Grote Kade 26, Goes
KopenGoesTussenwoningenGrote Kade 26

Grote Kade 26

Goes-Centrum, Goes

€ 1.395.000
Buurt Goes-Centrum, GoesBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 281m²
281m² woonoppervlakte
Aldi op 346m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een monumentaal stadshuis in Goes

Deze tussenwoning aan de Grote Kade ademt historie. Met een woonoppervlak van 281 m² en een perceel van 292 m² biedt het riant veel ruimte, midden in het centrum van Goes. De woning uit 1850 heeft een marktconforme vraagprijs van € 1.395.000. Bekijk ook andere tussenwoningen in Goes.

De buurt Goes-Centrum

Goes-Centrum is de levendige kern van de stad, met een mix van historische panden en moderne voorzieningen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2277), wat typerend is voor een stedelijk centrum. De buurt Goes-Centrum kent veel eenpersoonshuishoudens (1035) en een relatief kleine groep gezinnen met kinderen (150). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Aldi (om de hoek) of Albert Heijn (twee straten verder). Ook de Jumbo is op loopafstand (tien minuten). Kinderen kunnen naar de Koelmanschool (om de hoek) of de Openbare Basisschool Prof. Dr. Kohnstamm (twee straten verder). Voor voortgezet onderwijs is Calvijn College Goes Klein Frankrijk op loopafstand. De gemeente Goes biedt een compleet voorzieningenniveau.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Stad & Zeeland NVM Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.395.000
Prijs per m²€ 4.964
Woonoppervlakte281m²
Perceeloppervlakte292m²
Bouwjaar1850
BuurtGoes-Centrum
WijkGoes
GemeenteGoes

Locatie

Grote Kade 26, Goes

Buurt statistieken

Gegevens uit Goes-Centrum

Inwoners2.315
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Aldi
Molenplein 6
346m
Albert Heijn
Kolveniershof 44
399m
Albert Heijn
Westhavendijk 103
457m

Scholen

30 binnen 5 km

Koelmanschool
Basisonderwijs · 180 leerlingen
278m
Openbare Basisschool Prof. Dr. Kohnstamm
Basisonderwijs · 152 leerlingen
319m
Auris De Kring
Speciaal onderwijs · 116 leerlingen
443m

Veelgestelde vragen

Over Grote Kade 26, Goes

Is € 1.395.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.395.000 is marktconform voor een monumentale tussenwoning van 281 m² in het centrum van Goes. Vergelijkbare panden in deze buurt worden doorgaans voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden. De prijs weerspiegelt de unieke ligging en het royale woonoppervlak.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het centrum van Goes, op loopafstand van winkels, horeca en voorzieningen. Het treinstation van Goes bevindt zich op 1,2 km afstand, goed beloopbaar. De auto staat voor de deur, maar houd rekening met parkeren in een centrumomgeving.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1850?

Een monumentaal pand uit 1850 vergt doorgaans meer onderhoud dan een nieuwbouwwoning. Denk aan periodiek schilderwerk, onderhoud aan kozijnen en dak, en mogelijk aanpassingen aan installaties. Het energielabel is niet bekend, maar bij oudere panden is isolatie vaak een aandachtspunt.