Tussenwoning te koop: Grotebrugse Grintweg 69, Tiel
Onder bod
KopenTielTussenwoningenGrotebrugse Grintweg 69

Grotebrugse Grintweg 69

Latenstein, Tiel

€ 120.000
Buurt Latenstein, TielBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Jumbo op 251m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Tiel

Deze tussenwoning aan de Grotebrugse Grintweg 69 ademt de sfeer van 1900. Met 90 m² woonoppervlak en een perceel van 82 m² biedt het een compacte, maar complete woonruimte. De woning staat in Latenstein, een buurt waar je de geschiedenis nog proeft. Voor een prijs van €120.000 is dit een scherpe optie in de huidige markt, zeker als je kijkt naar andere tussenwoningen in Tiel.

Latenstein: een buurt met karakter

Latenstein is een buurt waar de meeste woningen eengezinswoningen zijn en 85% koopwoningen. Het is een gemengde buurt met veel gezinnen en oudere bewoners. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,19. Een bewoner zegt: "Een leuke buurt." Een ander: "Meestal gezelligheid, want ik heb een gezellige straat." De buurt Latenstein heeft een gemoedelijke sfeer, al is er soms wat overlast van jongeren.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo of Lidl, beide om de hoek. De kinderen kunnen naar CBS Prins Willem-Alexander, twee straten verder. Voor de middelbare school moeten ze iets verder, maar het voortgezet onderwijs is binnen tien minuten fietsen. Ook de PLUS en Albert Heijn zijn op loopafstand. De gemeente Tiel biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via kek! Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 120.000
Prijs per m²€ 1.333
Woonoppervlakte90m²
Perceeloppervlakte82m²
Bouwjaar1900
BuurtLatenstein
WijkTiel kern
GemeenteTiel

Locatie

Grotebrugse Grintweg 69, Tiel

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.1
Semih
26-05-2025
Een leuke buurt.

Gezellig

7.3
Senn
02-05-2025
Meestal gezelligheid maar soms last jongeren

Meestal gezelligheid, want ik heb een gezellige straat.

Buurt statistieken

Gegevens uit Latenstein

Inwoners2.845
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Jumbo
De Kranshof 3
251m
Lidl
De kranshof 1
251m
PLUS
Laan van Westroijen 61-63
932m

Scholen

30 binnen 5 km

CBS Prins Willem-Alexander
Basisonderwijs · 214 leerlingen
356m
De Achtbaan
Basisonderwijs · 224 leerlingen
470m
Openbare Basisschool de Regenboog
Basisonderwijs · 124 leerlingen
511m

Veelgestelde vragen

Over Grotebrugse Grintweg 69, Tiel

Is €120.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een tussenwoning uit 1900 met 90 m² in Tiel is €120.000 marktconform. De prijs ligt aan de lage kant vergeleken met nieuwere woningen, maar past bij de leeftijd en het energielabel (niet bekend). Het is een betaalbare instap in de koopmarkt.

Hoe is de buurt Latenstein om in te wonen?

Latenstein is een gemengde buurt met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Bewoners geven het een 7,19 en noemen het 'gezellig' en 'meestal gezelligheid'. Er zijn wel eens klachten over jongeren, maar overwegend is het een prettige woonomgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Binnen loopafstand vind je CBS Prins Willem-Alexander (356 m), De Achtbaan (470 m) en Openbare Basisschool de Regenboog (511 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Tiel, op 2,1 km afstand.