Tussenwoning te koop: Gulickspark 10, Susteren
Verkocht onder voorbehoud
KopenEcht-SusterenTussenwoningenGulickspark 10

Gulickspark 10

Middelveld, Echt-Susteren

€ 350.000
Buurt Middelveld, SusterenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 140m²
140m² woonoppervlakte
PLUS op 470m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een vertrouwde buurt

Deze tussenwoning aan het Gulickspark in Susteren ademt rust. Het park voor de deur en de ruime opzet van de straat geven het gevoel van een dorpse woonwijk, terwijl je binnen de bebouwde kom zit. Met 140 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 222 vierkante meter is er genoeg plek voor een gezin. De vraagprijs van €350.000 is marktconform voor een tussenwoningen in Echt-Susteren van dit formaat en bouwjaar.

Buurt Middelveld: rustig en groen

De woning ligt in de buurt Middelveld, een wijk met veel eengezinswoningen en een gemiddelde leeftijd. De buurt is rustig, met weinig doorgaand verkeer. Het park en de speelplekken maken het aantrekkelijk voor gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het hier vooral om huishoudens met en zonder kinderen gaat.

Dagelijkse boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die op vijf minuten lopen ligt. Ook de basisscholen zijn dichtbij: Openbare Basisschool De Springdonk zit op twee minuten lopen, en Basisschool In 't Park op zeven minuten. Het treinstation is op loopafstand. De gemeente Echt-Susteren biedt verder voldoende voorzieningen voor het dagelijks leven.

Aangeboden door Orion makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Orion makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 350.000
Prijs per m²€ 2.500
Woonoppervlakte140m²
Perceeloppervlakte222m²
Bouwjaar1982
EnergielabelC
BuurtMiddelveld
WijkSusteren
GemeenteEcht-Susteren

Locatie

Gulickspark 10, Susteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Middelveld

Inwoners975
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

10 binnen 5 km

PLUS
Wigibaldplein 1
470m
SPAR express
Rijksweg A2 12
2059m
PLUS
Markt 24
3501m

Scholen

11 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Springdonk
Basisonderwijs · 269 leerlingen
142m
Basisschool In 't Park
Basisonderwijs · 227 leerlingen
591m
Kindcentrum De Eik
Basisonderwijs · 230 leerlingen
3097m

Veelgestelde vragen

Over Gulickspark 10, Susteren

Welk energielabel heeft Gulickspark 10?

De woning aan Gulickspark 10 in Susteren heeft energielabel C.

Is €350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €350.000 is marktconform voor een tussenwoning uit 1982 met 140 m² woonoppervlak in Susteren. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de energiekosten gemiddeld zijn. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Middelveld om in te wonen?

Middelveld is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen. Het park en de speelplekken maken het prettig voor kinderen. De buurt heeft weinig voorzieningen, maar de supermarkt en basisscholen zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het openbaar vervoer?

Het treinstation van Susteren ligt op 1,3 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Vanaf daar kun je naar Sittard, Roermond en verder reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: Openbare Basisschool De Springdonk op 142 meter en Basisschool In 't Park op 591 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Sittard of Roermond, op 6,2 km afstand.

Hoe oud is de woning en wat is het energielabel?

De woning is gebouwd in 1982 en heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van deze leeftijd.

Is er een tuin bij de woning?

De woning heeft een perceel van 222 m², dus er is zeker buitenruimte. Het is gebruikelijk dat een tussenwoning een achtertuin heeft.

Zijn er winkels in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is PLUS op 470 meter, goed voor dagelijkse boodschappen. Binnen 5 km zijn er 10 supermarkten, waaronder een Aldi en SPAR express. Ook een restaurant en huisartsenpraktijk zijn op loopafstand.