Tussenwoning te koop: Haagweg 147, Monster
KopenWestlandTussenwoningenHaagweg 147

Haagweg 147

Westlandse Zoom De Duinen, Westland

€ 775.000
Buurt Westlandse Zoom De Duinen, MonsterBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 169m²
169m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Haagweg in Monster ademt de sfeer van een klassiek gezinshuis. Met 169 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 237 vierkante meter is er volop ruimte. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van €775.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk het aanbod met andere tussenwoningen in Westland.

Westlandse Zoom De Duinen: rust en ruimte

De buurt Westlandse Zoom De Duinen is een stille, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt telt 560 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een plek waar gezinnen en ouderen samenleven. De buurt Westlandse Zoom De Duinen is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 289 adressen per vierkante kilometer.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl, op twee straten verder. Ook Hoogvliet en Albert Heijn zijn om de hoek. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals WSKO Basisschool De Nieuwe Weg of Openbare Daltonschool Poeldijk, beide op loopafstand. De gemeente Westland biedt een compleet voorzieningenniveau, met scholen en winkels binnen handbereik.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Borgdorff Makelaars Monster aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 775.000
Prijs per m²€ 4.586
Woonoppervlakte169m²
Perceeloppervlakte237m²
Bouwjaar1939
EnergielabelB
BuurtWestlandse Zoom De Duinen
WijkMonster
GemeenteWestland

Locatie

Haagweg 147, Monster

Buurt statistieken

Gegevens uit Westlandse Zoom De Duinen

Inwoners560
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Lidl
Van Brederodestraat 19
2112m
Hoogvliet
Forellendaal 318
2291m
Albert Heijn
Loosduinse Hoofdplein 260
2319m

Scholen

17 binnen 5 km

Herman Broerencollege
Speciaal onderwijs · 31 leerlingen
1177m
WSKO Basisschool De Nieuwe Weg
Basisonderwijs · 214 leerlingen
2154m
Openbare Daltonschool Poeldijk
Basisonderwijs · 77 leerlingen
2187m

Veelgestelde vragen

Over Haagweg 147, Monster

Welk energielabel heeft Haagweg 147?

De woning aan Haagweg 147 in Monster heeft energielabel B.

Is €775.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €775.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Monster, maar het woonoppervlak van 169 m² en het perceel van 237 m² zijn bovengemiddeld groot. Het energielabel B is gunstig. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de ruimte en de rustige ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Monster?

Monster ligt in het Westland, niet ver van de kust. De dichtstbijzijnde treinhalte is op 10,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt is rustig en niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 289. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen hoef je niet ver.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning uit 1939 met een woonoppervlak van 169 m² en een perceel van 237 m². Het energielabel is B. De woning heeft een klassieke uitstraling en biedt veel ruimte voor een gezin. De exacte indeling (aantal kamers) is niet bekend, maar het formaat suggereert meerdere slaapkamers.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisscholen zijn WSKO Basisschool De Nieuwe Weg (2154 m) en Openbare Daltonschool Poeldijk (2187 m). Voor voortgezet onderwijs kun je naar ISW Irenestraat (2326 m) of het Herman Broerencollege (1177 m, speciaal onderwijs).

Hoe veilig is de buurt Westlandse Zoom De Duinen?

De buurt is rustig en heeft een laag aantal misdrijven: in totaal 11 geregistreerde incidenten. Het is een wijk met veel eengezinswoningen en een gemiddelde leeftijd van de bewoners. De stedelijkheid is laag (5 op een schaal van 5), wat bijdraagt aan een veilig en rustig woonklimaat.