Tussenwoning te koop: Henriëtte Bosmansstraat 25, Amsterdam
KopenAmsterdamTussenwoningenHenriëtte Bosmansstraat 25

Henriëtte Bosmansstraat 25

Prinses Irenebuurt, Amsterdam

€ 2.180.000
Buurt Prinses Irenebuurt, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 149m²
22% groter dan gemiddeld in de buurt
AH to go op 333m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in de Prinses Irenebuurt

Deze tussenwoning aan de Henriëtte Bosmansstraat ademt de rust van een groene, statige buurt. Met 149 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 286 m² is dit een echte gezinswoning. De vraagprijs van €2.180.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van tussenwoningen in Amsterdam.

De buurt: Prinses Irenebuurt

De Prinses Irenebuurt is een rustige, groene wijk met veel koopwoningen (75%) en een mix van gezinnen en ouderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,0, wat duidt op een gevarieerde bevolking. De buurt Prinses Irenebuurt staat bekend om zijn ruime opzet en nabijheid van parken.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Albert Heijn om de hoek (576 m) of bij de AH to go (333 m). Voor de kinderen zijn er scholen op loopafstand: het Spinoza Lyceum (326 m) en de Tweede Openluchtschool (494 m). De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Broersma Wonen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.180.000
Prijs per m²€ 14.631
Woonoppervlakte149m²
Perceeloppervlakte286m²
Bouwjaar1954
EnergielabelA
BuurtPrinses Irenebuurt
WijkPrinses Irenebuurt en omgeving
GemeenteAmsterdam

Locatie

Henriëtte Bosmansstraat 25, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Prinses Irenebuurt

Inwoners1.365
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Prinses Irenebuurt

Woningvoorraad696
Gem. WOZ-waarde€ 1.082.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

148 binnen 5 km

AH to go
Zuidplein 24
333m
AH to go
Spoorslag 19
565m
Albert Heijn
Stadionweg 159
576m

Scholen

179 binnen 5 km

Spinoza Lyceum Amsterdam
Voortgezet onderwijs · 1337 leerlingen
326m
Tweede Openluchtschool voor het Gezonde Kind
Basisonderwijs · 216 leerlingen
494m
St. Nicolaaslyceum
Voortgezet onderwijs · 1231 leerlingen
499m

Veelgestelde vragen

Over Henriëtte Bosmansstraat 25, Amsterdam

Welk energielabel heeft Henriëtte Bosmansstraat 25?

De woning aan Henriëtte Bosmansstraat 25 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €2.180.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.180.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €1.722.500 in de buurt. Het is een royale tussenwoning met een groot perceel, wat de hogere prijs kan verklaren. Of het marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 800 meter afstand, dus op loopafstand. De buurt is zeer stedelijk (omgevingsadressendichtheid 4578), wat betekent dat voorzieningen en openbaar vervoer dichtbij zijn.