Tussenwoning te koop: Hoekstraat 13, Bunschoten-Spakenburg
KopenBunschotenTussenwoningenHoekstraat 13

Hoekstraat 13

Spakenburg, Bunschoten

€ 630.000
Buurt Spakenburg, Bunschoten-SpakenburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 142m²
142m² woonoppervlakte
Lidl op 251m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Spakenburg

Deze tussenwoning uit 1910 ademt historie en ligt in het sfeervolle Spakenburg, vlak bij de haven. Met 142 m² woonoppervlak en een perceel van 105 m² biedt het huis royale ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel D, wat bij een bouwjaar van 1910 niet ongebruikelijk is. De vraagprijs van €630.000 is marktconform voor een woning van dit type en formaat in deze buurt. Bekijk ook het aanbod van tussenwoningen in Bunschoten.

De buurt Spakenburg

Spakenburg is een levendige buurt met een mix van inwoners. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,6. Een bewoner zegt: "Geweldig om te wonen, hoekje om en ik ben in het centrum waar je prachtige botters ziet liggen in de haven." Een ander noemt het "Super coel". De buurt telt zo'n 4850 inwoners, met veel gezinnen en een doorsnee inkomen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het goed toeven is. Meer weten? Lees over de buurt Spakenburg.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Lidl of Jumbo, beide op een paar minuten lopen. Voor de kinderen zijn er basisscholen om de hoek: CBS De Wegwijzer op 269 meter en GBS Bavinckschool op 392 meter. Het voortgezet onderwijs, Oostwende College, ligt op ruim een kilometer. Ook de haven en het centrum zijn dichtbij, met restaurants op loopafstand. De gemeente Bunschoten biedt een fijne mix van dorpse rust en voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Meerwaerde Makelaars en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 630.000
Prijs per m²€ 4.437
Woonoppervlakte142m²
Perceeloppervlakte105m²
Bouwjaar1910
EnergielabelD
BuurtSpakenburg
WijkWijk 00
GemeenteBunschoten

Locatie

Hoekstraat 13, Bunschoten-Spakenburg

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.1
Karin Degraaf
05-08-2025
Fantastisch wonen aan de prachtige haven van spakenburg in het centrum

Geweldig om te wonen hoekje om en ik ben in het centrum waar je prachtige botters ziet liggen in de haven en het hele jaar van alles te doen .

10
Simon
30-03-2025
Goed

Super coel

Buurt statistieken

Gegevens uit Spakenburg

Inwoners4.850
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Lidl
Broerswetering 8
251m
Jumbo
de Ziel 45-51
267m
Albert Heijn
Anthon van der Horstlaan 2
1108m

Scholen

12 binnen 5 km

CBS De Wegwijzer
Basisonderwijs · 171 leerlingen
269m
GBS Bavinckschool
Basisonderwijs · 135 leerlingen
392m
CBS De Grondtoon
Basisonderwijs · 157 leerlingen
1008m

Veelgestelde vragen

Over Hoekstraat 13, Bunschoten-Spakenburg

Welk energielabel heeft Hoekstraat 13?

De woning aan Hoekstraat 13 in Bunschoten-Spakenburg heeft energielabel D.

Is €630.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €630.000 is marktconform voor een tussenwoning van 142 m² in Spakenburg. De woning heeft een bouwjaar van 1910 en energielabel D, wat de prijs beïnvloedt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende bedragen verkocht, dus het is goed om de markt in de gaten te houden.

Wat is de sfeer in de buurt Spakenburg?

Spakenburg wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,6. Ze noemen het een geweldige plek, dicht bij de haven en het centrum. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een levendige, maar ook rustige wijk.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 10,1 kilometer afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto of fiets. Voor dagelijks woon-werkverkeer is de auto of bus een praktische optie.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals CBS De Wegwijzer (269 m) en GBS Bavinckschool (392 m). Voor voortgezet onderwijs is Oostwende College op 1,1 km een optie. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel D. Dat is gemiddeld voor een huis uit 1910. Het betekent dat er nog wel wat te verbeteren valt aan isolatie en energiezuinigheid, maar het is niet extreem onzuinig. Je kunt zelf maatregelen nemen om het label te verbeteren.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Lidl en Jumbo zitten op 250-270 meter, Albert Heijn op ruim een kilometer. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.