Tussenwoning te koop: Hoendiep 14, Zaandam
6 uur geleden ontdekt
KopenZaanstadTussenwoningenHoendiep 14

Hoendiep 14

Kalf, Zaanstad

€ 419.000
Buurt Kalf, ZaandamBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dekamarkt op 421m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Zaandam

Deze tussenwoning aan het Hoendiep in Zaandam heeft een energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met 103 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 134 vierkante meter is er voldoende ruimte. De prijs van €419.000 is marktconform voor tussenwoningen in Zaanstad.

Buurt Kalf

De woning ligt in de buurt Kalf, een wijk waar bewoners elkaar groeten en er een dorps gevoel heerst. Een bewoner zegt: "Iedereen staat voor elkaar klaar, een grote familie." Een ander noemt het "gezellig" maar wijst op hangjongeren bij het Trefplein. In de buurt wonen relatief veel 65-plussers en gezinnen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Dekamarkat om de hoek. Ook de Lidl en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals De Vuurvogel of Kogerveld, die op tien minuten lopen liggen. De gemeente Zaanstad biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Makelaers.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 419.000
Prijs per m²€ 4.068
Woonoppervlakte103m²
Perceeloppervlakte134m²
Bouwjaar1977
EnergielabelA
BuurtKalf
WijkZaandam Noord
GemeenteZaanstad

Locatie

Hoendiep 14, Zaandam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.1
Xingsy
25-08-2024
Gezellig

Het verschilt. Het is meestal een fijne wijk met leuke mensen. Je zegt elkaar gedag als je langsloopt of fietst. Maar het kan soms wat onveilig zijn op sommige plekken. Rond het trefplein is de hangplek van de jongeren in de wijk. Daar wil je savonds niet langs fietsen alleen. Ze laten ook troep achter, dat is zeer jammer. Ook is er een buurthuis waar naar mijn mening best wat meer aandacht voor mag komen. Dit kan bijvoorbeeld dmv posters, flyers of iets dergelijks.

8.9
Rita
14-10-2023
Gezelligheid

Iedereen staat voor elkaar klaar een grote familie

Buurt statistieken

Gegevens uit Kalf

Inwoners3.800
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

41 binnen 5 km

Dekamarkt
Drielse Wetering 48
421m
Dekamarkt
Zilverschoonplein 38/42
1008m
Lidl
Dr. H. G. Scholtenstraat 5
1090m

Scholen

56 binnen 5 km

Interconfessionele Basisschool De Vuurvogel
Basisonderwijs · 265 leerlingen
825m
Openbare Basisschool Kogerveld
Basisonderwijs · 168 leerlingen
845m
St. Michaël College
Voortgezet onderwijs · 1257 leerlingen
1024m

Veelgestelde vragen

Over Hoendiep 14, Zaandam

Welk energielabel heeft Hoendiep 14?

De woning aan Hoendiep 14 in Zaandam heeft energielabel A.

Is €419.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een tussenwoning uit 1977 met 103 m² woonoppervlak en energielabel A in Zaandam is dit een marktconforme prijs. De woning heeft een perceel van 134 m² en is energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de buurt Kalf om in te wonen?

Bewoners waarderen de buurt met een 8,01. Ze noemen het gezellig en sociaal: mensen groeten elkaar en staan voor elkaar klaar. Wel is er soms overlast van hangjongeren bij het Trefplein, vooral 's avonds. De buurt heeft veel 65-plussers en gezinnen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Interconfessionele Basisschool De Vuurvogel (825 m) en Openbare Basisschool Kogerveld (845 m). Voor voortgezet onderwijs kun je naar het St. Michaël College (1024 m) of Blaise Pascal College (1291 m).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,9 km afstand, dus op ongeveer 35 minuten lopen of 10 minuten fietsen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten en het is goed voor het milieu.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Dekamarkt op 421 meter, dus op loopafstand. Ook Lidl (1090 m) en Aldi (1128 m) zijn goed bereikbaar.

De Makelaers
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen