Tussenwoning te koop: Hofmark 240, Almere
Onder bod
KopenAlmereTussenwoningenHofmark 240

Hofmark 240

Hofmark Redemark en Sportmark, Almere

€ 345.000
Buurt Hofmark Redemark en Sportmark, AlmereBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Albert Heijn op 488m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Hofmark 240: een tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Hofmark in Almere heeft een woonoppervlak van 114 m² en een perceel van 123 m². Het bouwjaar is 1978, wat je terugziet in de klassieke indeling. De woning is energiezuinig met energielabel A. Met een vraagprijs van €345.000 is dit een scherpe optie vergeleken met het buurtgemiddelde van €449.500. Bekijk ook andere tussenwoningen in Almere.

De buurt: Hofmark, Redemark en Sportmark

De buurt Hofmark, Redemark en Sportmark is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Van de 617 woningen is 87% eengezins en 66% koop. De bewoners zijn gemêleerd: veel 65-plussers (385) en gezinnen met kinderen (240). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich. De buurt Hofmark, Redemark en Sportmark is matig stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 1177.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, om de hoek op 488 meter. Ook Jumbo is twee straten verder (965 meter). Voor schoolgaande kinderen is Jenaplan Basisschool De Sterrenzee naast de deur (389 meter) en IKC de Regenboog op loopafstand (779 meter). De gemeente Almere biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Inter immo aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 maart 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 345.000
Prijs per m²€ 3.026
Woonoppervlakte114m²
Perceeloppervlakte123m²
Bouwjaar1978
BuurtHofmark Redemark en Sportmark
WijkDe Marken
GemeenteAlmere

Locatie

Hofmark 240, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Hofmark Redemark en Sportmark

Inwoners1.420
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hofmark Redemark en Sportmark

Woningvoorraad617
Gem. WOZ-waarde€ 318.000
Koopwoningen66%
Huurwoningen34%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Albert Heijn
Markenlaan 3
488m
Jumbo
Jaagmeent 250
965m
Vomar
Kruisstraat 1
1399m

Scholen

69 binnen 5 km

Jenaplan Basisschool De Sterrenzee
Basisonderwijs · 130 leerlingen
389m
IKC de Regenboog
Basisonderwijs · 434 leerlingen
779m
Basisschool De Polderhof
Basisonderwijs · 197 leerlingen
1086m

Veelgestelde vragen

Over Hofmark 240, Almere

Is €345.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €345.000 is lager dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€375.667) en fors onder het gemiddelde van de huidige koopwoningen (€449.500). De woning is 114 m², terwijl het buurtgemiddelde 153 m² is. De prijs per m² is ongeveer €3.026, wat marktconform is voor een tussenwoning met energielabel A in deze buurt.

Hoe is de buurt Hofmark, Redemark en Sportmark om in te wonen?

Het is een rustige, matig stedelijke buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen relatief veel ouderen en gezinnen. De misdaadcijfers zijn laag (33 misdrijven in de buurt). Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 4,4 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt hebben alle koopwoningen label A. Je kunt dus lage stookkosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Jenaplan Basisschool De Sterrenzee ligt op 389 meter, IKC de Regenboog op 779 meter, en Basisschool De Polderhof op 1086 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het centrum van Almere, op 2 km afstand.

Hoe groot is de tuin en het perceel?

Het perceel is 123 m², waarvan de woning 114 m² beslaat. De rest is tuin. Het is een tussenwoning, dus de tuin ligt aan de voor- en achterzijde. Exacte afmetingen van de tuin zijn niet bekend.

Is er een garage of parkeerplek bij de woning?

In de gegevens wordt geen garage of parkeerplek genoemd. De woning heeft waarschijnlijk parkeergelegenheid op straat, zoals gebruikelijk in deze buurt. Check dit bij de makelaar.

Inter immo
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar