Tussenwoning te koop: Hofzichtlaan 21, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagTussenwoningenHofzichtlaan 21

Hofzichtlaan 21

Marlot, Den Haag

€ 1.175.000
Buurt Marlot, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 215m²
215m² woonoppervlakte
SPAR express op 223m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in het groene Marlot

Deze tussenwoning aan de Hofzichtlaan ademt de rust en ruimte van de jaren '20. Met 215 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een flinke woning, midden in een van de meest groene buurten van Den Haag. De vraagprijs van €1.175.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Kijk je naar andere tussenwoningen in Den Haag, dan zie je dat dit prijsniveau uitzonderlijk is voor dit type woning.

Marlot: rustig, groen en gewild

Marlot is een stille, groene buurt met veel eengezinswoningen en een hoge koopquote van 85%. De bewoners zijn vaak gezinnen of ouderen, en de sfeer is besloten en privé. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt Marlot heeft een lage misdaadcijfer en veel groen. Het is een plek waar je de stad even vergeet.

Het dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR express, twee straten verder. Ook de PLUS en Hoogvliet zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen zijn er de Bloemcampschool en Basisschool Essesteijn, beide op fietsafstand. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen, maar hier in Marlot geniet je vooral van de rust.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaars Associatie en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.175.000
Prijs per m²€ 5.465
Woonoppervlakte215m²
Perceeloppervlakte217m²
Bouwjaar1924
BuurtMarlot
WijkMariahoeve en Marlot
GemeenteDen Haag

Locatie

Hofzichtlaan 21, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Marlot

Inwoners785
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

55 binnen 5 km

SPAR express
Bezuidenhoutseweg 429
223m
PLUS
Ursulaland 70-84
598m
Hoogvliet
Het Kleine Loo 270
847m

Scholen

31 binnen 5 km

Bloemcampschool
Basisonderwijs · 410 leerlingen
1658m
Basisschool Essesteijn
Basisonderwijs · 454 leerlingen
1945m
Veurs Voorburg
Voortgezet onderwijs · 417 leerlingen
2304m

Veelgestelde vragen

Over Hofzichtlaan 21, 'S-Gravenhage

Is €1.175.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.175.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Den Haag, maar het woonoppervlak van 215 m² en het perceel van 217 m² zijn uitzonderlijk groot. In de buurt Marlot worden vergelijkbare woningen zelden aangeboden, dus de prijs weerspiegelt de schaarste en de gewilde locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar je bent snel op de snelweg. Het treinstation ligt op 2,2 km afstand, dus met de fiets ben je er zo.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning uit 1924, met een woonoppervlak van 215 m² en een perceel van 217 m². Het bouwjaar geeft de woning een klassieke uitstraling, maar de exacte staat van onderhoud is niet bekend.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde basisscholen zijn de Bloemcampschool (1,7 km) en Basisschool Essesteijn (1,9 km). Voor voortgezet onderwijs is Veurs Voorburg op 2,3 km afstand.